Biżuteria z koralem

Biżuteria Robienie zakupów

Jeśli chcesz nabyć biżuterię z koralem, koniecznie odwiedź tę stronę

Nazwa koral wywodzi się od hebrajskiego słowa “gord”, które oznacza amulet. Dało to początek wierzeniom, iż posiada właściwości ochronne. Osoby noszące biżuterię z koralem, strzeżone są przed złą energią i złymi duchami. Co więcej, koral wycisza osoby nerwowe i wzburzone. Symbolizuje siłę i niekiedy nazywany jest także drzewem oceanów. Składany w ofierze bogini miłości, miał wzbudzać uczucie miłości.

Biżuteria z koralem – idealne uzupełnienie stroju

Mówi się, że najpiękniejszą biżuterią kobiety jest jej uśmiech. Nie mniej jednak elegancka, właściwie dopasowana biżuteria doskonale sprawdza się jako uzupełnienie stroju wszystkich kobiet. Biżuteria z koralem jest drobna i delikatna, dlatego też świetnie nadaje się do casualowych kreacji, ale i na ważne uroczystości. Koral występuje barwach: łososiowym, czarnym oraz niebieskim.

Biżuteria z koralem – działanie lecznice

Biżuteria z koralem pozytywnie oddziałuje również na polu leczniczym. Rozgrzewając i ożywiając organizm, dodatnio wpływa na układ krwionośny. Osobom cierpiącym na niedokrwistość, zaleca się zakładanie kamienia koralu w formie zawieszki na szyję. Właściwości korala szczególnie związane są z kobietami. Reguluje cykl menstruacyjny i zwiększa płodność. Dodatkowo, koral przychodzi z pomocą przy leczeniu problemów seksualnych. Osoba nosząca biżuterię z koralem może liczyć na zredukowanie stresu i spokojne życie rodzinne.

Adres:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]