Kolczyki serduszka – nie tylko dla dzieci

Biżuteria

Znajdź kolczyki serca

Kolczyki serca są jednym z najchętniej nabywanych rodzajów biżuterii dziecięcej oraz damskiej – pasują na każdą okazję, rewelacyjnie akcentują urodę, są też znakomitym pomysłem na podarek. Jakie formy kolczyków znajdziemy na rynku? Z jakich surowców zazwyczaj są wykonane kolczyki serduszka?

Kolczyki serduszka – dla dzieci oraz dorosłych

Wzór serca jest w szerokim zakresie wykorzystywany w jubilerstwie. Stanowi on podłoże do projektowania kolczyków tak dla kobiet, jak i dla dzieci. Kolczyki serduszka stanowią subtelne uzupełnienie licznych stylizacji. Występują zarówno w formie modeli wiszących, jak i sztyftów. Ten drugi typ kolczyków jest przeważnie wybierany na niezobowiązujące okazje – ubieramy je na co dzień lub do pracy. Kolczyki na sztyftach nie wybijają się ze stylizacji, tylko w niezauważalny sposób podkreślają prawdziwe piękno kobiety. Z kolei długie kolczyki serca mogą być wykorzystywane do optycznego wyszczuplenia twarzy i wysmuklenia szyi. Tego rodzaju kolczyki zakłada się na studniówki, wizyty w operze bądź romantyczne kolacje i wspaniale komponują się one z wieczorowymi kreacjami. Z kolei dzieci mogą ubrać kolczyki serca zarówno do szkoły, jak i na Pierwszą Komunię.

Kolczyki serduszka – świetny podarunek dla ukochanej osoby

Na rynku można kupić kolczyki serduszka wykonane ze srebra oraz złota. Zainteresowaniem cieszą się także kolczyki pozłacane, które są niedrogie, a jednocześnie wyglądają niesłychanie efektownie. Tak sztyfty, jak i modele wiszące mogą być ozdobione kamieniami drogimi, na przykład cyrkoniami, które podkreślą urodę właścicielki. U jubilerów kupimy kolczyki serca w kolorze lazurowym bądź szafirowym, jak również modele emaliowane. Biżuterię ze wzorem serca można dać w prezencie bliskiej osobie, m.in. na Dzień Matki, złote gody tudzież z mnóstwa innych przypadków. Podarowane kochanej osobie – babci, narzeczonej albo partnerce, kolczyki serduszka będą wiecznie przypominać o łączącej was więzi, szacunku oraz miłości.

Adres:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]