Kryształowe kolczyki z cyrkoniami

Biżuteria Robienie zakupów

Więcej o kolczykach z cyrkoniami

Kolczyki z cyrkoniami to stylowy dodatek dla eleganckiej kobiety. Te szlachetne ozdoby idealnie współgrają z pierścionkami wykonanymi ze srebra. Przyjrzyjmy się więc, jak selekcjonować biżuterię z cyrkoniami.

Kolczyki z cyrkoniami – lepsze kolorowe czy kryształowe?

Cyrkonie to sztuczne kamienie ozdobne, mające znakomite właściwości estetyczne. Połyskują w słońcu szykownym blaskiem, są fachowo polerowane oraz bezbarwne. Mogą wspaniale imitować naturalne brylanty, używane są zatem jako element biżuteryjny. Na rynku dostaniemy również wielobarwne rodzaje cyrkonii – dzięki dodaniu stosownych komponentów można otrzymać następujące kolory: szafirowy, czerwony, seledynowy, orzechowy. Najczęściej wyrabia się kolczyki z cyrkoniami, bo nadają się na każdą okazję – jako prezent z okazji urodzin lub na Gwiazdkę.

W jakich sklepach dostaniemy kolczyki z cyrkoniami

W przemyśle zdobniczym powszechnie wykorzystuje się cyrkonie, przede wszystkim razem ze srebrem. Te szlachetne dodatki są mocne i odporne na czynniki zewnętrzne, dlatego świetnie pasują do srebrnych obrączek, kolii, a także zawieszek. W jakich sklepach kupimy biżuterię z cyrkoniami? Szeroki wybór proponują sklepy internetowe, gdzie możemy nabyć śliczne kolczyki z cyrkoniami i ozdoby w różnych rozmiarach i świetnych cenach. Wystarczy parę ruchów myszką i możemy mieć upragnioną i piękną biżuterię. Klientki często kupują minimalistyczne kolczyki, ale także te bogato dekorowane.