pierścionki, pierścionki srebrne, srebrne pierścionki

Ozdoba kobiecej dłoni – srebrny pierścionek

Biżuteria

Symbolem klasycznej wytworności są srebrne pierścionki. Każda szykowna dama musi mieć w swojej szkatułce dodatki stworzone z tego szlachetnego metalu. Sprawdźmy więc, czym wyróżniają te eleganckie precjoza, będące ozdobą kobiecej dłoni.

Srebrne pierścionki – które są najbardziej wytrzymałe?

Najwyższa zawartość srebra to 999, ale takie srebro staje się surowcem elastycznym, nieodpornym na wszelkie zarysowania i jako biżuteria może błyskawicznie nabawić się defektów. W sklepach kupimy więc najchętniej wybierane przez kobiety srebrne pierścionki tworzone z surowca 925. Możemy pokusić się o pierścionek o gładkim wykończeniu lub odrobinę zaszaleć. Te najpiękniejsze okraszone są opalami, szmaragdami, kryształami, a także brylantami. Innym walorem dodatków zrobionych ze srebra jest opcja – w razie potrzeby – zredukowania lub rozszerzenia ich wielkości, w czym specjalizują się specjalistyczne zakłady złotnicze. Żeby srebrne pierścionki wyglądały doskonale przez długie lata, pamiętajmy o ich częstym czyszczeniu.

Czy w sklepach internetowych kupimy wyszukane srebrne pierścionki?

Piękną biżuterię dostaniemy w każdym sklepie jubilerskim. Zamiast jednak wydawać majątek w sklepach stacjonarnych, warto poszperać też w Internecie, gdzie kwoty są nawet o 25 procent atrakcyjniejsze. Kupimy tam srebrne pierścionki w zróżnicowanych fasonach, okraszone wysokogatunkowymi minerałami. Nie musimy nawet wychodzić z domu, a jeśli zajdzie taka konieczność możemy odesłać zamówienie z powrotem. Takie sklepy online to duży asortyment i prawdziwa radość dla każdej damy.