Wisiorki

Biżuteria Robienie zakupów

Zamów wisiorki

Wisiorki – diabeł tkwi w szczególe

Noszenie unikalnej biżuterii ceni sobie chyba każda kobieta. Niezależnie od okazji przyjemnie jest mieć odznaczający się element biżuterii. Co więcej chciałoby się by było to coś, czego nikt jeszcze nie miał okazji zobaczyć. Niestety luksus kupowania dużej ilości biżuterii dostępna jest nielicznym. Z pomocą przychodzą wisiorki. Wisiorki to niedrogi sposób by za każdym razem mieć na sobie coś innego.

Łańcuszek do wisiorka

W zależności od tego na jaką długość łańcuszka się zdecydujesz wisiorek może leżeć blisko przy szyi, albo nisko na dekolcie. Może to całkowicie zmienić wygląd całości biżuterii.

Uwagę warto zwrócić także na szerokość wybieranego łańcuszka i materiał, z jakiego został wykonany. Nasz wybór może paść na łańcuszek srebrny, albo też złoty, zrobiony z platyny, posrebrzany, albo z białego złota.

Jaki wisiorek można kupić?

Dodatkowej unikalności Twojej biżuterii może dodać wymyślny kształt samego wisiorka. Można dostać je w formie klasycznej (koła, łezki, rąbu etc), albo też imitujące zwierzęta, przypominające rzeczy użytku codziennego, a nawet z postaciami z bajek.

Duży wybór jest także jeśli chodzi o tworzywie wykonania wisiorków. Wyboru możemy dokonać spośród wisiorków złotych, srebrnych, posrebrzanych, z tworzywa sztucznego i z dodatkiem różnych kamieni szlachetnych.

Adres:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]