Wygodne i piękne kolczyki na biglach

Biżuteria Robienie zakupów

Zobacz kolczyki bigle na www.bizutik.pl

Biżuteria to nie tylko ozdobne kamienie oraz metale. Ważne są bowiem nie tylko ich wzory, ale również walory funkcjonalne – kolczyki, których nie nosi się komfortowo na pewno rzadko będą wyciągane ze szkatułki. Z tego względu kupując biżuterię powinniśmy dowiedzieć się, który rodzaj zapięcia mają. Różnorodność zapięć jest naprawdę wielka – angielskie, klipsy oraz bigle. Które z nich okażą się najlepszym rozwiązaniem? Dobrze na przykład kupić kolczyki na biglach – są wszak praktyczne i doskonale wyglądają.

Kolczyki na biglach – jak dobrać?

Kolczyki na biglach polecane są przede wszystkim dla pań o lekko kanciastej twarzy – bywają długie, zatem nadają twarzy wyrazistości. Świetnie będą również wyglądały na owalnej buzi – zwłaszcza, kiedy wybierzemy kolczyki z biglami z długimi ozdobami. Należy przy tym nadmienić, iż kobiety o nieco odmiennej twarzy również mogą zakładać kolczyki na biglach – muszą tylko dobrać odpowiedni wzór.

Minerały wykorzystywane w kolczykach na biglach

Kolczyki na biglach wytwarzane są z najróżniejszych kamieni – wszystko zależne jest od kosztów ich wydobycia oraz wyobraźni złotnika. Największą popularnością cechują się na pewno kolczyki na biglach z topazami, bursztynem oraz minerałami syntetycznymi – między innymi z cyrkoniami. Które z nich warto kupić? To sprawa naszych preferencji – czasem lepiej prezentować się będą kolczyki z topazem, innym razem lepiej zda egzamin minerał sztuczny, więc kupno kolczyków należy przeanalizować samodzielnie.

Adres:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]