Wygodne kolczyki na sztyftach

Biżuteria Robienie zakupów

Więcej o kolczyki sztyfty

Na to, jak będą prezentowały się kolczyki, wpływa nie tylko wykorzystany do ich wyrobu metal, projekt i ozdobne kamienie, ale również rodzaj mocowania. W sklepach dostępne są różne typy zapięć – między innymi wiszące bigle oraz dyskretne sztyfty. Te ostatnie to najlepszy wybór dla tych kobiet, które lubią prostotę oraz wygodę, bo niewielkie kolczyki na sztyftach nie zahaczają o odzież i nie obciążają uszu. Bardzo istotna okazuje się również różnorodność wzorów kolczyków na sztyftach – znajdziemy wśród nich wersje na specjalne okazje i te, które bez problemów można nosić na co dzień.

Kolczyki na sztyftach do odświętnych strojów

Kolczyki na sztyftach okazują się często naprawdę stylowe, a jednocześnie nie rażą nadmiarem. Najlepszym pomysłem okażą się niewątpliwie wyprodukowane ze srebra kolczyki zdobione małymi, ozdobnymi minerałami – turkusem czy bursztynem. Szczególnie dobrze wyglądać będą przy stonowanych, ale stylowych strojach – ich wkomponowanie ułatwiają małe rozmiary oraz nieskomplikowany projekt.

Tańsze kolczyki na sztyftach

Z tych samych powodów kolczyki na sztyftach możemy nosić również do zwykłych strojów. Do biura warto założyć zwłaszcza kolczyki na sztyftach zdobione syntetycznymi minerałami – prezentują się prawie tak dobrze, co naturalne, a ich możliwe zapodzianie nie będzie tak bolesne. Sztuczne kamienie, które najlepiej komponują się ze sztyftami, to kryształki Swarovskiego. Czasem też dobrze postawić na kolczyki na sztyftach z wykonaną z tworzywa sztucznego niebanalną ozdobą.

Adres:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]