Vitberg opinie

„ABC Zdrowie” o zestawie do wibroterapii firmy Vitberg

Dbanie o zdrowie

Zapoznaj się z wynikami testu redakcyjnego urządzenia do terapii wibracjami firmy Vitberg, który przeprowadziła redaktorka serwisu „ABC Zdrowie”.

Vitberg – opinie redaktorki serwisu „ABC Zdrowie”

Zbadano działanie kompletnego zestawu Rehabilitacyjnego Aparatu Masującego Vitberg+, składającego się z sześciu aktywnych modułów oraz segmentów dodatkowych sprawiających, że korzystanie z przyrządu jest wygodniejsze. W aparacie prędkość wibracji jest regulowania – dostępne są cztery zakresy, z czego najwyższy służy do wibracyjnego treningu sportowego. Z użyciem modułu bazowego można wykonać zabiegi na stopach, łydkach i odcinku lędźwiowym kręgosłupa. Jeżeli potrzebujemy rozszerzyć funkcjonalność urządzenia i dostosować je do własnych preferencji, niezbędne jest dokupienie modułu: Szyja, Nogi, Biodra, Metabolizm lub Kolana. Przy użyciu tych modułów można skutecznie łagodzić drętwienie karku, zapobiegać bólom kolan i łydek, uśmierzać bóle szyjnego odcinka kręgosłupa, przeciwdziałać migrenom, a nawet wspomagać proces odchudzania.

Rehabilitacja z zestawem RAM Vitberg+ trwają 30 minut i mogą być wykonywane w domach opieki oraz profesjonalnych klinikach, jednak pozwalają także na korzystanie z nich we własnym mieszkaniu.

Adres:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]