Autor bloga „Polaku lecz się sam” ocenia materace do wibroterapii od Vitberg

Dbanie o zdrowie

Tutaj otrzymasz szczegółowe wiadomości na temat marki Vitberg

Zapoznaj się z wynikami testu urządzenia do wibroterapii marki Vitberg, który przeprowadził autor bloga „Polaku lecz się sam”. Opinia dotycząca Rehabilitacyjnego Aparatu Masującego Vitberg+ Moduł Szyja została opracowana po 30-dniowym okresie korzystania z modułu.

Vitberg – recenzja autora bloga „Polaku lecz się sam”

Autor testujący Moduł Szyja zestawu RAM Vitberg+ zaobserwował, iż zaledwie po kilku sesjach zmniejszyła się u niego intensywność bólu odcinka szyjnego, który jest wywoływany przez długotrwałą pracę przed monitorem. Ponadto, użycie programu do relaksacji polepszyło także sen autora recenzji, dzięki odprężeniu ciała oraz złagodzeniu napięcia mięśni.

Redaktor bloga „Polaku lecz się sam” podkreśla, iż przy stosowaniu zestawów do masażu wibracyjnego marki Vitberg ważna jest cykliczność sesji, ponieważ wtedy efekty terapii wibracjami odczuwa się wcześniej. Za urządzeniem RAM Vitberg+ przemawia także łatwość instalacji, wysoka jakość wykonania, jego estetyka oraz to, że jest to produkt rodzimego producenta. Osobom zastanawiającym się nad kupnem pełnego zestawu (lub tylko poszczególnych jego modułów) rekomenduje się sprawdzenie mat masujących w placówkach Vitberg działających na terenie całego kraju.

Adres:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]