Blog „Testy outdoorowe” lecz się sam testuje zestaw do wibroterapii Vitberg

Dbanie o zdrowie

Więcej na temat Vitberg opinie na www.testyoutdoorowe.pl

Wibroterapia, czyli stymulowanie organizmu człowieka wibracjami o rozmaitej intensywności, pozwala znacznie poprawić komfort życia ludzi cierpiących z powodu bólu nóg, szyi czy kręgosłupa. Urządzenia masujące rodzimej marki Vitberg zostały opracowane z myślą zarówno o pacjentach klinik oraz poradni rehabilitacyjnych, jak i o prywatnych użytkownikach.

Urządzenia Vitberg – działanie i konstrukcja

Moduły do wibroterapii RAM Vitberg+ to zestaw najwyższej jakości, jest złożony z modułu bazowego (koniecznego do uruchomienia całości zestawu), 5 modułów aktywnych i 2 nieaktywnych, służących do ułożenia ciała w komfortowej pozycji w trakcie zabiegu. Bazowy moduł pozwoli na efektywny masaż kręgosłupa i nóg, a także posłuży do relaksu i walki z objawami stresu.

Zestaw wykonane jest z niezwykłą dbałością o szczegóły. Wykorzystane komponenty i materiały w większości produkowane są w Polsce. Podłączenie i uruchomienie dodatkowych modułów nie jest skomplikowane. Dzięki wygodnemu pilotowi możemy dobrać odpowiedni poziom intensywności drgań. Aparat do wibroterapii RAM Vitberg+ posłuży zarówno sportowcom, jak i osobom starszym.

Adres:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]