Co i gdzie można leczyć falą uderzeniową?

Dbanie o zdrowie

Co warto wiedzieć o fala uderzeniowa cena?

Fala uderzeniowa to innowacyjna terapia, która pomaga leczyć schorzenia różnego rodzaju. Jak jest stosowana i czemu warto się na nią zdecydować?

Gdzie wykorzystywane jest urządzenie do fali uderzeniowej?

Fala uderzeniowa jest w szerokim zakresie używana w ortopedii, rehabilitacji, kosmetologii, medycynie sportowej oraz wielu innych dziedzinach. Pozaustrojowa terapia falami uderzeniowymi penetruje organizm w głąb na kilka centymetrów i oddziałuje bezpośrednio w miejscu bólu. Fala uderzeniowa nie jest nieszkodliwa dla przylegających tkanek i charakteryzuje się wysoką efektywnością w walce z różnorodnymi dolegliwościami. Współczesne aparaty do fali uderzeniowej niesłychanie precyzyjnie aplikują impulsy, dzięki czemu terapia daje wyjątkowo dobre efekty. Aparaty do fali uderzeniowej działają m.in. w terapii chorób związanych z narządami ruchu, jak bóle nadgarstka, tzw. łokieć tenisisty, bóle kręgosłupa czy kolano skoczka. Aparat do fali uderzeniowej może być wykorzystywany w gabinetach lekarskich (np. u ortopedów), jak również przez kosmetologów oraz rehabilitantów.

Aparat do fali uderzeniowej – efektywna redukcja bólu

Używane współcześnie aparaty stosujące falę uderzeniową są zaopatrzone w dwa odrębne aplikatory oraz kanały, dzięki czemu możliwe jest przeprowadzenie terapii u dwóch pacjentów jednocześnie. Nowoczesny sprzęt emituje falę radialną (ogólnego zastosowania) i falę akupunkturową (stosowaną tzw. w punktach spustowych). Impulsy docierające do tkanek nieinwazyjnie pobudzają zakończenia nerwowe oraz błony komórkowe, co pozwala na zredukowanie sygnałów bólowych u pacjentów cierpiących na dolegliwości układu mięśniowo-szkieletowego. Terapia falą uderzeniową przynosi ulgę w 70-80% przypadków.

Adres:
BardoMed Sp. z o.o.
ul. Pod Fortem 2F/lok.6
31-302 Kraków

Tel.: +48 (12) 444-12-97
Mob.: +48 721-121-314
E-mail: [email protected]