Dowiedz się jak produkowane są urządzenia do wibroterapii firmy Vitberg

Dbanie o zdrowie

Kluczowe wiadomości na temat marki Vitberg. Przekonaj się!

Nieistotne czy jesteś Panią domu czy zawodowym sportowcem, z pewnością Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+ może przyczynić się do poprawy jakości Twojego życia. Odwiedźmy wspólnie miejsce, gdzie produkowane są aparaty do wibroterapii firmy Vitberg z Nowego Sącza.

Aparaty firmy Vitberg – opinia MŚ w kickboxingu

Bądź towarzyszem Mistrza Świata Łukasza Pławeckiego oraz Pani Bogusławy podczas ich pobytu w siedzibie firmy Vitberg i dowiedz się, jak pomogły im aparaty do terapii wibracjami tej marki. Stres, regeneracja organizmu po ciężkich treningach, spowolniony metabolizm czy bolące biodro – właśnie do przeciwdziałania takim dolegliwościom zostały stworzone urządzenia do wibroterapii.

Vitberg – kilka słów o firmie

Firma Vitberg jest polskim producentem modułów do wibroterapii, która w rezultacie wieloletnich badań nad tym zagadnieniem stworzyła autorski produkt – modułowy Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+. Moduły są montowane w 100% w Nowym Sączu, z polskich komponentów, a wszystkie ich części składane są ręcznie. Vitberg kładzie nacisk na skrupulatną kontrolę jakości, z tego powodu przed dopuszczeniem do użytkowania wszystkie moduły są dokładnie sprawdzane. W trosce o swoich pacjentów, bo tak są postrzegani klienci firmy, Vitberg nieprzerwanie usprawnia oferowane produkty, uczestnicząc w pracach badawczych nad urządzeniami i procesami powiazanymi z wibroterapią.

Adres:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]