Historia urządzeń do wibroterapii marki Vitberg

Dbanie o zdrowie

Jeśli poszukujesz więcej informacji dotyczących marki Vitberg, skieruj się w to miejsce

Przeczytaj rozmowę portalu „INN:Poland” z twórcą marki Vitberg specjalizującej się w wytwarzaniu Rehabilitacyjnych Aparatów Masujących Vitberg+. Serwis przybliżył ewolucję firmy, która zajęła się zagadnieniem wibroterapii ćwierć lat temu i od tego czasu wciąż rozwija swoje produkty.

Urządzenia firmy Vitberg – opinie klientów są najistotniejsze

Wibroterapia obecna jest w medycynie od ponad 100 lat, natomiast wytężone badania nad tą metodą profilaktyki prowadzone są niespełna od 4 dekad. Terapia wibracjami może stać się alternatywą dla tabletek przeciwbólowych, które szybko pomagają, jednak mają doraźne działania i są chemiczną ingerencją w organizm człowieka. Marka Vitberg wytworzyła już ponad 250 tysięcy aparatów, które są przychylnie oceniane przez klientów. Rehabilitacyjne Aparaty Masujące Vitberg+ mogą być wykorzystane do regeneracji mięśni sportowców, są jednak także dedykowane do użytkowania w domu.

Vitberg założył ponad 50 placówek na terenie kraju, w których można wypróbować urządzenie i przekonać się o jego efektywności. Średnio c czwarty odwiedzający Poradnię Vitberg wyraża chęć zakupy takiego zestawu na własność. to dla nich firma Vitberg nieustannie pracuje nad modernizacją swoich urządzeń.

Adres:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]