Jak produkowane są urządzenia do wibroterapii firmy Vitberg

Dbanie o zdrowie

Zainteresowany Vitberg opinie? Kliknij tu

Dowiedz się jak przebiega wytwarzanie zestawu RAM Vitberg+ w Nowym Sączu. Firma Vitberg, która od dwudziestu jeden lat para się produkcją sprzętu do wibroterapii, uchyla drzwi swojej fabryki na profilu YouTube.

Wiele lat doświadczeń w jednym zestawie firmy Vitberg

Zestaw RAM Vitberg+ to aparat do wibroterapii oscylacyjno-cykloidalnej, mające na celu podniesienie jakości życia ludzi chorujących na najróżniejsze dolegliwości. Kompletny zestaw jest złożony z 6 części stymulujących i 2 nieaktywnych, co umożliwia wystawić całe ciało na działanie drgań. Dzięki rozdzieleniu aparatu na odrębne moduły można swobodnie dobierać do modułu bazowego potrzebne nam elementy masujące tak, by dostosować zestaw do potrzeb danego pacjenta.

Vitberg – wysoka jakość i dbałość o detale

Do produkcji urządzeń marki Vitberg używane są tylko certyfikowane elementy, w większości dostarczane od polskich wytwórców. Poszycie uszyte jest z łatwej do odkażenia skóry ekologicznej. Podczas produkcji urządzeń RAM Vitberg+ wykorzystuje się innowacyjne maszyny wysokiej jakości. Wszystkie moduły, jak również ich elektroniczne elementy sterowania, składane są ręcznie, a następnie dokładnie sprawdzane przed przekazaniem do sprzedaży.

Adres:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]