Opinia portalu „Kto Cię wyleczy” o urządzeniach do wibroterapii Vitberg

Dbanie o zdrowie

Zajrzyj tu po więcej szczegółów o marce Vitberg

Czy terapia wibracjami jest w stanie pomóc ludziom odczuwającym ból dolnego odcinka kręgosłupa z powodu pracy w pozycji siedzącej? Zapoznaj się z opinią dziennikarki serwisu „Kto Cię wyleczy” o urządzeniu do wibroterapii firmy Vitberg.

Urządzenie RAM Vitberg+ – konkurencja dla leków przeciwbólowych?

Podczas pracy przed monitorem z czasem odczuwamy uczucie ciężkości w nogach, ból szyi i ramion oraz bóle dolnego odcinka kręgosłupa. Jest to rezultatem braku optymalnej ilości ćwiczeń, gdyż niedostatek czasu bywa często przeszkodą do uprawiania sportu lub regularnych wizyt w gabinecie masażu. Dzięki urządzeniu RAM Vitberg+ można natomiast skutecznie rozmasować te elementy ciała, w których ból staje się uciążliwy. Moduły zestawu do wibroterapii firmy Vitberg – w zależności od naszej potrzeby – wprawią w wibracje szyję, nogi, kolana, plecy lub biodra. Terapia wibracjami nie tylko pomaga walczyć z bólem, ale również odpręża, co przekłada się na zmniejszenie poziomu stresu i mocniejszy sen. Dodatkowo Vitberg opracował moduł Metabolizm.

Urządzenie RAM Vitberg+ składa się z modułu bazowego i pięciu opcjonalnych modułów stymulujących. Podział na moduły jest ważną cechą produktów firmy Vitberg: można zakupić pełen zestaw wszystkich mat masujących albo dobrać tylko te, które będą nam konieczne do walki z bólem.

Adres:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]