Psycholog w UK – kiedy może pomóc?

Dbanie o zdrowie

Dalsze informacje o usługach polskiego psychologa Birmingham

Po przystąpieniu Polski do Unii Europejskiej i otwarciu zagranicznych rynków pracy na naszych obywateli, Polacy chętnie zdecydowali się na wyjazd do Wielkiej Brytanii. Aktualnie z uwagi na Brexit fala emigracji praktycznie zanikła, ale ciągle nie brakuje chętnych do zatrudnienia się bądź rozpoczęcia nauki właśnie w Wielkiej Brytanii. Niestety mieszkanie na terenie Wielkiej Brytanii może generować szereg kłopotów, z którymi trudno jest się uporać bez dodatkowego wsparcia profesjonalisty niezwykle.

Polski psycholog w UK – w jakiego typu sytuacjach jest niezbędny?

Pobyt w Wielkiej Brytanii oraz wynikające z tego odseparowanie od rodziny, a także zatrudnienie w obcym państwa, rodzą cały szereg komplikacji, którym naprawdę trudno jest sprostać. Rozstanie z rodziną często wywołuje ogromny stres. Ponadto w wielu przypadkach dochodzą również trudności z nawiązaniem trwałych znajomości ze współpracownikami czy w ogóle z dostaniem etatu. Bariera językowa, która nadal jest na porządku dziennym, powoduje, że w krótkim czasie dochodzi do odizolowania się od kolegów z pracy. A stąd już tylko mały krok do uniemożliwiających normalne funkcjonowanie zaburzeń nastroju czy zwiększenia liczby odruchów o charakterze agresywnym. Zachowania tego rodzaju bardzo ciężko jest poskromić bez wsparcia psychologa. Z tego powodu nie trzeba obawiać się sięgania po wsparcie profesjonalisty. Wizyta u psychologa okazuje się być najkorzystniejszym rozwiązaniem.

Polski psycholog w UK – jak wygląda rozmowa?

Każda rozmowa z psychologiem odbywa się w bezpiecznej atmosferze i dyskretnej. Nie należy bać się, że informacje , które przekazano w czasie sesji zostaną przekazane dalej. Na psychologu spoczywa bowiem obowiązek zachowania tajemnicy zawodowej, z której zwolnić ma prawo tylko sąd. Psycholog jest osobą, przed którą nie powinno się skrywać swoich problemów i niedoskonałości – jego rolą jest pomoc w ich przezwyciężeniu. Specjalista ten instruuje, w jaki sposób uporać się ze stresującymi wydarzeniami, jak również pokazuje po czym rozpoznawać sytuacje o charakterze konfliktowym. Polski psycholog w UK to doskonały wybór. Sesja odbywa się po polsku, za sprawą czego przebiega sprawniej i bardziej swobodnie. Osoba, która przychodzi z problemem nie musi bowiem obawiać się tego, czy będzie zrozumiana i czy sama prawidłowo pojmie to, co powie do niej psycholog.

Adres:
Prywatny Gabinet Psychoterapii Systemowej
101 Lockhurst Lane (budynek Citybase)
CV6 5SF Coventry

Mob.: 074 694 36 339