Wibroterapia w Polsce – przedstawiamy urządzenia firmy Vitberg

Dbanie o zdrowie

Vitberg opinie. Uzyskaj więcej informacji na wibroterapia.com

Z biegiem la wibroterapia znajduje zastosowanie w kolejnych dziedzinach:sporcie wyczynowym, rehabilitacji czy kosmetologii. Niewiele osób jednak ma świadomość, że w to właśnie w w kraju nad Wisłą wytwarzane są aparaty do wibroterapii, służące zarówno przeciętnemu Kowalskiemu, jak i lekarzom, sportowcom i fizjoterapeutom.

Vitberg – w 100 % polskie aparaty do terapii wibracjami

Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+ produkuje się w fabryce w Nowym Sączu. Produkcja składa się z kilku działów, między innymi z: wykrawalni, montowni, działu elektroniki i szwalni. Zaprojektowanie urządzenia trwało wiele lat. Produkty Vitberg składane są ręcznie, a ich poszczególne elementy poddaje się wielu testom. Okrycie modułów szyte jest ekologicznej skóry, stosowanej w przychodniach i szpitalach, ponieważ jest wytrzymała i łatwa do odkażenia.

Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+ – do domu i do profesjonalnego gabinetu

Z urządzeń firmy Vitberg składających się z urządzenia bazowego, 5 dodatkowych modułów stymulujących i 2 nieaktywnych, można używać zarówno we własnym domu, jak i w klinikach i gabinetach rehabilitacyjnych. Odpowiadając na potrzeby specjalistycznych gabinetów, firma Vitberg włączyła do oferty produkcję foteli oraz kozeteksłużących do optymalnego ułożenia pacjenta w czasie sesji wibroterapii.

Adres:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]