Vitberg opinie, Vitberg

Zestaw RAM Vitberg+ – lecznicza i profilaktyczna terapia wibracjami

Dbanie o zdrowie

Czym jest wibroterapia i jak wpływa na poprawę zdrowia człowieka? Czy pomaga leczyć niektóre schorzenia? Czy jest możliwość zakupu urządzenia do wibroterapii dla prywatnego użytku? Odpowiedzi na te pytania znajdziesz na portalu „ABC Zdrowie”.

Wibroterapia to terapia lecznicza i profilaktyczna, która opiera się na aktywacji pracy mięśni poprzez wysłanie przez stosowny przyrząd bodźca mechanicznego. Terapii wibracjami można poddać całe ciało albo skupić się na określonym jego fragmencie. Korzystanie z wibroterapii polecają rehabilitanci, fizjoterapeuci i lekarze medycyny sportowej.

Terapia wibracjami podnosi sprawność organizmu na wiele sposobów: usprawnia krążenie limfatyczne, poprawia perystaltykę jelit, pomaga w leczeniu problemów urologicznych, jak również może przyczynić się do nasilenia procesów metabolicznych i w rezultacie wspomóc proces odchudzania. Drgania przyrządów do wibroterapii ułatwiają relaksację pacjenta, uspokajają i łagodzą stres, usprawniają krążenie w nogach, jak również wspomagają przepływ krwi i limfy, co wykorzystuje się w zapobieganiu objawów zawału serca oraz miażdżycy.

Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+ – urządzenie do wibroterapii od polskiego producenta

Zainteresowanie wibroterapią rośnie z roku na rok, jednakże pacjenci chcą używać przyrządów do wibroterapii również prywatnie, w zaciszu swojego domu. Do takich osób skierowana jest propozycja polskiej firmy Vitberg, która opracowała Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+. Klientom indywidualnym firma Vitberg oferuje możliwość sprawdzenia swoich urządzeń w sieci poradni, działających na terenie Polski.

Adres:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]