Zestawy RAM Vitberg+ w Pracowni Wibroterapii w Krakowie

Dbanie o zdrowie

Szukasz więcej wiadomości dotyczących marki Vitberg? Skieruj się na www.youtube.com

W 2018 roku na AWF-ie w Krakowie zaczęła działać pierwsza Pracownia Wibroterapii. Projekt zaistniał przy partycypacji firmy Vitberg z Nowego Sącza.

Badania i zajęcia dydaktyczne z aparatami firmy Vitberg

Pracownia Wibroterapii powstała z myślą prowadzenia badań naukowych nad oddziaływaniem wibroterapii na organizm ludzki. Prowadzone w niej będą także zajęcia dla studentów uczelni z dziedziny odnowy psychosomatycznej, fizykoterapii oraz kosmetologii. Rehabilitacyjne Aparaty Masujące Vitberg+, w które wyposażona jest Pracownia Wibroterapii, będą służyć również do regeneracji sportowców. Rozgłos krakowskiej pracowni przyczyniła się do tego, że moduły Vitberg zaczęły testować AWF-y w Warszawie i w Gdańsku.

W jakich badaniach zostaną wykorzystane urządzenia marki Vitberg?

W najbliższych latach rezultaty testów mogą przysłużyć się do modernizacji terapii pacjentów czy optymalizacji treningów sportowców. Zapewne w Pracowni Wibroterapii będą prowadzone badania z dziedziny fizjologii i biochemii. Analizie poddane będzie oddziaływanie terapii wibracjami na mikrokrążenie i stany zapalne stawów. Wyniki badań będą konfrontowane z wynikami laboratoriów z całego świata.

Adres:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]