Kurs gotowania dla dzieci – proste zadania dla małych kucharzy

Nauczanie Tematyka żywnościowa

Tu poznasz najkorzystniejszą ofertę warsztatów kulinarnych dla dzieci

Dzieci kochają uczestniczyć w kuchni – przystrajać ciasta bądź przynosić i wybierać składniki. Chciałabyś wykorzystać fascynację Twojego malucha? Zapisz je na kursy gotowania dla dzieci. Tutaj dowiesz się, jak przebiegają takie lekcje.

Zalety kursu gotowania dla dzieci

Warsztaty kulinarne dla dzieci są skierowane do maluchów w przedziale wiekowym od 6-10 lat. Podczas kursu dzieci kształtują swoją kreatywność oraz uczą się samodzielności i co najważniejsze – nabywają pożyteczne umiejętności. A jednocześnie kapitalnie się bawią. Łączenie ciekawych smaków, opanowywanie smacznych przepisów i wybieranie oraz mieszanie składników – to wszystko powoduje, że maluchy z entuzjazmem gotują i i działają bardziej świadomie w kuchni. Dzieci poznają dodatkowo zasady, jakie powinno się stosować w kuchni, co niewątpliwie wpływa na ich bezpieczeństwo w trakcie kucharzenia. W warsztatach uczestniczą również rodzice, jest to więc wspaniała sposobność do spędzenia wspólnie kilku godzić z dzieckiem. Rodzice mogą przypatrywać się kulinarnym osiągnięciom swoich dzieci, a potem degustować to, co przygotowały.

Warsztaty kulinarne dla dzieci z wykwalifikowanym szefem kuchni

Zajęcia trwają trzy godziny i odbywają się w Krakowie. W czasie kursu dzieci szykują deser oraz danie główne. Młodzi wielbiciele sztuki kulinarnej mogą wybrać specjały włoskiej kuchni – przyrządzić smaczny makaron na słono lub słodko, czy też spróbować swoich sił w pieczeniu udekorowanej świeżymi składnikami, aromatycznej tradycyjnej pizzy. W czasie warsztatów dzieci przygotowują też przepyszny deser – mus z lodami truskawkowymi oraz mascarpone. Lekcja powiązana z zabawą to najlepsza metoda za gospodarowanie wolnego czasu, a własnoręczne szykowanie ukochanych dań niesie pociechom wiele szczęścia. Nawet najbardziej przekorny maluch będzie z zaangażowaniem przykładać się do dekorowania deseru bądź pieczenia doskonałej pizzy. Warsztaty kulinarne dla dzieci są prowadzone przez profesjonalnego szefa kuchni, który ma wieloletnie doświadczenie i doskonałe nastawienie do maluchów.

Adres:
Warsztat Qulinarny
ul. Okulickiego 51 lokal 282
31-637 Kraków

Mob.: +48 662 311 637, +48 507 771 680
E-mail: [email protected]