Kurs języka angielskiego

Nauczanie

Najważniejszy język w Europie – angielski

Zwracając uwagę na fakt, że język angielski potrzebny jest prawie wszędzie (przy kontaktach handlowych, w branży turystycznej, polityce międzynarodowej, a również w życiu codziennym), można stwierdzić, że jest on bez wątpienia najbardziej znaczącym językiem europejskim. Owa przydatność posługiwanie się angielskim powoduje pojawianie się szkół językowych.

Nauka angielskiego w domu

Angielski jest o tyle dobry do samodzielnego uczenia się, że pomoce do jego nauki są szeroko dostępne. Każda księgarnia ma w ofercie książki do nauki tego języka, a także literaturę angielską w oryginale. W języku angielskim nagrana jest także większość współczesnej muzyki oraz filmów. Jesteśmy otoczenie przez angielski nawet jeśli mieszkamy w Polsce, łatwo więc się z nim osłuchać.

Szkoły językowe, w których można uczyć się języka angielskiego

Każda szkoła językowa daje swoim studentom możliwość wyboru z różnych rodzajów kursów językowych i metod nauczania. Jedną z możliwości jest program nauki DIRECT English.

DIRECT English to nowoczesny sposób na szybką naukę. Jest oparty na Metodzie Bezpośredniej, czym przypomina dość mocno rozpowszechnioną na polskim rynku Metodę Callana.

Inną możliwością jest kurs GENERAL ENGLISH – prowadzony metodą komunikatywną. Przeznaczony jest dla osób pragnących rozszerzyć całościową, praktyczną umiejętność używania języka, pozwalającą na rozmawianie w multikulturowym środowisku. Dla lepszego efektu kursy prowadzone są zazwyczaj przez dwójkę lektorów: polskiego oraz native speakera.

Popularnym rozwiązaniem są też konwersacje, polegające na nauce poprzez prowadzenie rozmów po angielsku.

Zarówno jedną, jak i drugą metodę nauczania języka angielskiego, a także konwersacje z języka angielskiego ma w swojej ofercie szkoła Archer School. Szczegóły oferty znaleźć można na witrynie internetowej www.archerschool.pl.