Kurs rysunku architektonicznego – przygotuj się do egzaminów

Nauczanie

Tutaj uzyskasz więcej informacji o kurs architektura

Architektura to od wielu lat jeden z najbardziej obleganych kierunków na krajowych uczelniach. Na jego ogromne uznanie ma wpływ sporo elementów – głównie fakt, iż są to nadzwyczaj interesujące studia oraz szansa na i wciągającej pracy po ich zakończeniu. Żeby dostać się na architekturę należy jednakże nie tylko wykazać się wiedzą dotyczącą najważniejszych reguł rządzących tą dyscypliną, ale również umiejętnością rysowania. Jeżeli nią nie dysponujemy, przed egzaminami warto odbyć kurs rysunku architektonicznego.

Kurs rysunku architektonicznego – naucz się perspektywy i kompozycji

Uczniowie, którzy zapisują się na kurs rysunku architektonicznego mogą liczyć na kompleksowe przygotowanie do egzaminów wstępnych. Kurs ten jest skierowany do osób dysponujących przynajmniej podstawowe umiejętności rysowania. Zajęcia trwają 4 godziny zegarowe. W tym czasie nauczyciel przekazuje kursantom praktyczną wiedzę dotyczącą kompozycji i perspektywy, jak również specjalistycznych zagadnień, takich jak wizualizacja terenów zielonych. W trakcie szkolenia przyszli architekci pracują nad rysunkiem, a prowadzący wspomaga ich w przygotowaniu pracy, która zostanie pozytywnie oceniona przez komisję na uczelni.

Kurs architektury – nie tylko zajęcia praktyczne

Kurs rysunku architektonicznego obejmuje nie tylko rysunek, ale też wskazówki profesjonalistów pomagające przygotować się lepiej do egzaminów – między innymi odnośnie tego, jak stworzyć dobre portfolio na każdą z uczelni (np. te w Krakowie, Wrocławiu, Lublinie, Łodzi lub za granicą). Uczestnicy kursu mogą podejść do próbnego egzaminu, w trakcie którego zobaczą, czego mogą oczekiwać w niedalekiej przyszłości. Szkoły rysunku oferują także swoim słuchaczom lekcje historii sztuki – ta wiedza okaże się niezbędna na egzaminie i podczas studiów.

Adres:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]