Tabliczki informacyjne w biurach i na budynkach

Ochrona i bezpieczeństwo

Kliknij tu, aby kupić tabliczki informacyjne.

Tabliczki informacyjne mają niezwykle ważną rolę w przestrzeni miejskiej oraz w budynkach. Z reguły możemy nie zwracać na nie uwagi, ale dzięki nim przestrzeń jest zorganizowana, rośnie również nasze bezpieczeństwo. Przekonajmy się w takim razie jakiego typu tabliczki informacyjne najczęściej spotykamy oraz jakie spełniają role.

Tabliczki informacyjne – ułatwiają znalezienie właściwego biura

Najpopularniejsze tabliczki informacyjne to w pierwszej kolejności te, które usytuowano na obiektach biurowych, takich jak domy, biurowce, urzędy, szpitale. Dzięki nim błyskawicznie dotrzemy na miejsce. Trzeba jednak pamiętać, że tabliczki informacyjne nie są umieszczone tylko na elewacjach budynków, gdyż bardzo często można je też zauważyć w pomieszczeniach. To ogromny zespół tabliczek, które najczęściej pełnią funkcję ochronną, ale również typowo informacyjną. Takie tabliczki ułatwiają odnalezienie właściwego pokoju lub pracownika w ogromnych kompleksach budynków – w urzędach w hallu wiszą tabliczki z określeniami departamentów. Szukasz wójta czy wydziału paszportowego? Dzięki tabliczkom informacyjnym zrobisz to błyskawicznie. Podobnie ważne są tabliczki informacyjne zawierające nazwiska urzędników, które umieszczane są przy wejściu do biura. Co ciekawe tabliczki te mogą mieć wymienną treść.

Tabliczki informacyjne – ochrona zdrowia i życia petentów

Tabliczki informacyjne są wszakże nakazywane przez odpowiednie akty normatywne, nie zapominajmy więc o bezpieczeństwie. Pokazują wyjścia bezpieczeństwa, wskazują tzw. palarnie, informują o groźnych substancjach. Za brak tabliczek informacyjnych grozi mandat, istnieją również pracownicy ds. BHP, którzy są wyznaczeni do ich zakładania. Tabliczki informacyjne produkowane są z trwałych komponentów (takich jak aluminium), niektóre rodzaje posiadają właściwości fluorescencyjne i można je szybko zamontować.

Adres:
Lundi Sp. z o.o.
ul. Kazimierza Wielkiego 58
32-400 Myślenice

Tel.: +48 12 268 74 00
E-mail: [email protected]