Tabliczki na drzwi, czyli jak odnaleźć poszukiwany pokój

Ochrona i bezpieczeństwo

Tabliczki na drzwi znajdziesz na www.poniedzialek.pl

W każdym budynku znajduje się całe mnóstwo różnorakich pomieszczeń o mniejszym lub większym znaczeniu. Sprawne przemieszczanie się po nich – zarówno ludziom z zewnątrz, ale też osobom , które wykonują swoje obowiązki w danym obiekcie – zapewniają rozmaite tabliczki na drzwi. Ich wybór jest obecnie naprawdę ogromny. Jakiego rodzaju tabliczki na drzwi można kupić? Czym cechują się te , które uważane są za najbardziej popularne?

Tabliczki na drzwi – co można nimi oznakować?

Odpowiednie oznakowanie budynku podnosi przejrzystość jego funkcjonowania. I nie ma tu znaczenia czy mówimy o biurze, przedszkolu, sklepie czy urzędzie – rzetelne oznaczenie pomieszczeń umożliwia ekspresowe odnalezienie sali, która na dany moment jest przez nas poszukiwana. Tak dzieje się chociażby w szpitalu oraz szkole. W przypadku urzędów, banków i biur tabliczki na drzwi dadzą możliwość szybszego odnalezienia pokoju, w którym zawodowe obowiązki realizuje poszukiwana przez nas na dany moment osoba. Szczególnie popularne są tabliczki na drzwi, w których można swobodnie wymieniać umieszczoną na nich informację. Dzięki temu w momencie, kiedy na przykład w zakładzie pracy dochodzi do odejścia pracownika, nazwisko na tabliczce można bez trudu wymienić. Pozwala to więc oszczędzić naprawdę dużą ilość gotówki – nie trzeba wszak przeznaczać funduszy na zakup nowych tabliczek.

Tabliczki na drzwi – jakie jeszcze mają zastosowanie?

Dzięki tabliczkom na drzwi można bez żadnych trudności odróżnić pomieszczenia mające charakter ogólnodostępny od tych, które przeznaczone są jedynie dla załogi danej instytucji. Chodzi w tym przypadku o pokoje mające charakter socjalny, magazyny, toalety dla personelu oraz wszystkie te miejsce, do których z jakiegoś powodu osoby postronne nie mogą wchodzić. Stosując tabliczki na drzwi, można także oznakować punkty, w których palenie jest zakazane. Takie tabliczki, które przedstawiają zakaz palenia, są na ten moment bardzo popularne. Bardzo często na tych tabliczkach oprócz napisu znajduje się przekreślony symbol papierosa. Dla niemałej grupy osób przekaz takiego typu znaku jest zatem wyjątkowo przejrzysty. Nie zapominajmy również, iż tabliczki informacyjne umieszcza się także na drzwiach wejściowych do budynków, które wyposażone są w ułatwienia dla osób , które z powodu niepełnosprawności mają problemy z samodzielnym poruszaniem się.

Adres:
Lundi Sp. z o.o.
ul. Kazimierza Wielkiego 58
32-400 Myślenice

Tel.: +48 12 268 74 00
E-mail: [email protected]