Wybierz termin, miejsce i atrakcje – egzotyczne podróże szyte na miarę

Podróże

Bezkonkurencyjna oferta podróży poślubnej znajduje się w tym miejscu

Podróże rozluźniają, pomagają odpocząć od codziennego zgiełku, wpajają nam szacunek dla różnych narodowości i kultur oraz rozwijają wyobraźnię. Najbardziej zapadają w pamięć te, które wiodą nas w dalekie obszary, zupełnie inne od naszej europejskiej rzeczywistości. I choć nie wszyscy mają duszę obieżyświata, każdy winien co najmniej raz wyjechać w egzotyczną podróż w dowolny tropikalny zakątek świata.

Egzotyczne podróże – komu powierzyć ich przygotowanie?

Zaplanowanie wyprawy egzotycznej nie jest łatwym zadaniem. Z tej właśnie przyczyny zwyczajny urlopowicz sięga po pomoc biur podróży. Oferują one jednak głównie mało oryginalne wakacje w nadmorskich hotelach, wczasy odbywają się w wieloosobowych grupach, a ich program zwykle nie zawiera odwiedzania intrygujących miejsc danej miejscowości. Jeśli pragniesz naprawdę nieprzeciętnej podróży, sprawdź usługi biura podróży egzotycznych Relaksmisja, specjalizującego się w organizacji podróży szytych na wymiar, to znaczy z uwzględnieniem indywidualnych preferencji klienta. Po uzgodnieniu z zamawiającym terminu, miejsca podróży oraz kosztu wyjazdu, biuro bukuje miejsce zakwaterowania i bilety lotnicze, a także wykonuje dokładny plan wczasów. Dodatkowo biuro daje też parę ważkich porad dla turysty, traktujących między innymi o tym, co warto zwiedzić, którą plażę wybrać, gdzie kupić pyszny posiłek i sygnalizuje na co zwracać uwagę w odwiedzanym państwie.

Egzotyczne podróże – zwiedź Polinezję lub Nową Zelandię

Bez względu na to jaki rodzaj wypraw wolimy, w ofercie biura podróży egzotycznych każdy znajdzie coś dla siebie. Dla zwolenników błogiego wypoczynku biuro znalazło doskonałe lokalizacje w Meksyku, Filipinach czy Tajlandii. Zakochani mogą spędzić miesiąc miodowy odpoczywając na plażach Indonezji bądź Tanzanii – to doskonałe miejsca na podróż poślubną. Z kolei osoby energiczne mogą przemierzać autem Nową Zelandię, zobaczyć buddyjskie świątynie na Sri Lance, kibicować uczestnikom na US Open bądź eksplorować podziemną rzekę na Filipinach. Nie brak też sugestii egzotycznych wypraw dla rodzin z dziećmi.

Fotografia pochodzi ze strony relaksmisja.com.

Adres:
Relaksmisja
ul. Józefińska 4/3
30-529 Kraków

Tel.: +48 535-735-257
E-mail: [email protected]