Adwokaci i radcy prawni z Krakowa

Prawo

Kancelaria prawna Czarniak Baszczyn w Krakowie jest ulokowana w samym centrum – przy Rondzie Mogilskim. Taka lokalizacja powoduje, że na rozmowę z prawnikiem można bez trudności dotrzeć z każdej części miasta, jak również innych miejscowości Małopolski oraz Śląska. Klientami Kancelarii są zarówno właściciele spółek i firm, jak i osoby indywidualne.

Prawnik i radca prawny w Krakowie

Krakowską Kancelarię reprezentują dwaj wspólnicy: adwokat Paweł Czarniak oraz radca prawny Tomasz Baszczyn, merytorycznym wsparciem służy też aplikant radcowski Izabella Polańska. Paweł Czarniak specjalizuje się przede wszystkim w postępowaniach z zakresu prawa ochrony konsumentów oraz prawa cywilnego. Z kolei Tomasz Baszczyn służy pomocą prawną w głównej mierze z obszaru zawieranych przez przedsiębiorców umów, jak również prowadzenia sporów z instytucjami finansowymi i ubezpieczeniowymi.

Kancelaria prawna Baszczyn Czarniak w Krakowie – klienci

Klientami kancelarii są głównie osoby, które posiadają polisolokaty lub kredyty we frankach. Są to też właściciele firm i spółek, którym Kancelaria oferuje stałą i kompleksową obsługę prawną. Kancelaria Czarniak Baszczyn ma duże doświadczenie także w reprezentowaniu indywidualnych inwestorów i konsumentów w sporach z towarzystwami ubezpieczeniowymi, bankami oraz instytucjami finansowymi. Wśród krakowskich kancelarii ta wyróżnia się wyspecjalizowanym obszarem działań. Na terenie Małopolski mało jest osób, mających kilkuletnie doświadczenie w sprawach o odzyskanie polisolokat i pomocy prawnej frankowiczom. W sprawach dotyczących kredytów indeksowanych, jak również unieważnienia lub odwalutowania kredytu we frankach szwajcarskich, Kancelaria Czarniak Baszczyn ma ponad 4-letnie doświadczenie, a w postępowaniach dotyczących polisolokat – 5 lat doświadczenia.