Prawo pracy w Krakowie – kancelaria radców prawnych

Prawo

Kancelaria Radców Prawnych Gryniewicz-Marzec sp.k. posiada wieloletnie doświadczenie w dziedzinie prawa pracy, tak z punktu widzenia pracodawcy, jak i pracownika. Nasza działalność koncentruje się nie tylko na toczeniu spraw sądowych, ale również na doradztwie w obszarze bieżącej interpretacji prawa pracy.

Prawo pracy – rola kancelarii prawnej

Reprezentując Pracodawców, najczęściej udzielamy pomocy przy opracowaniu wszelkiego typu dokumentacji na etapie nawiązania stosunku pracy, jego trwania, jak i zakończenia. Świadczona przez nas pomoc prawna ma nie tylko przeprowadzić naszych Klientów przez te stadia, ale także uchronić ich przed potyczkami sądowymi z zatrudnionymi. Jesteśmy świadomi, iż wraz z rozwojem przedsiębiorstwa, stosowanie prawa pracy jest coraz większym wyzwaniem. Dlatego też naszym celem jest działanie w sposób niewidoczny dla Klienta, który dzięki temu może skupić się na kierowaniu biznesem, a nie na niejasnościach prawnych.

Prawo pracy – prawnik jako pełnomocnik Pracownika

Niezwykle często podejmujemy się roli pełnomocnika Pracownika. Na tym etapie o wiele częściej nasza pomoc skupia się na prowadzeniu spraw sądowych dotyczących nawiązania stosunku pracy, bezzasadnego zwolnienia lub chociażby nadgodzin. Niewątpliwie wymaga to od nas zupełnie innego zaangażowania, gdyż tego rodzaju sprawy wiążą się z ogromnymi trudnościami na tle postępowania dowodowego. Tym samym przekonanie sędziego do racji Klienta jest sporym wyzwaniem.