Darmowy audyt SEO online

Promocja, marketing, reklama

Audyt za darmo

Darmowy audyt

Analiza w 2 minuty

Analiza w dwie minuty

Omówienie z doradcą

Omówienie z doradcą

W audytorze sprawdzisz:

 • Autorytet domeny i jej aktualną widoczność
 • Poprawność indeksacji
 • Strukturę treści i nagłówków
 • Dopasowanie dla urządzeń mobilnych
 • Szybkość ładowania
 • Wykorzystanie danych strukturalnych

Zaufali nam między innymi:

Firmy które nam zaufały

Co to jest audyt SEO?

Audyt SEO online to całkowicie bezpłatna analiza Twojej strony www pod kątem kluczowych parametrów witryny, które mają wpływ – zarówno bezpośredni, jak i pośredni – na pozycję strony w wynikach wyszukiwania Google SERP (ang. Search Engine Results Pages). Jeśli więc zamierzasz rozpocząć promowanie swojej strony internetowej, chcesz stworzyć optymalną strategię pozycjonowania lub zastanawiasz się, jak poprawić widoczność witryny w najpopularniejszej na świecie wyszukiwarce, darmowy audyt SEO online jest rozwiązaniem, z którego warto skorzystać.

Uzyskany raport pomoże Ci określić rzeczywisty potencjał strony www pod kątem zajmowania wysokich pozycji w wynikach wyszukiwania. Co ważne, przeprowadzony w formie online audyt SEO dostarczy Ci cennych informacji na temat Twojej strony, niezależnie od tego, czy masz zaawansowaną wiedzę na temat pozycjonowania i optymalizacji stron www, czy też tematyka ta jest Ci zupełnie obca i dopiero zaznajamiasz się z usługą pozycjonowania.

Raport możesz omówić z naszymi Doradcami – którzy zarekomendują optymalne dla Ciebie rozwiązania.

W ramach darmowego audytu SEO online oceniane są takie aspekty jak:

 • meta-tagi sekcji HEAD prezentowane w wynikach wyszukiwania,
 • rozpiętość oraz formatowanie treści znajdujących się na stronie www,
 • dostosowanie strony do urządzeń mobilnych,
 • szybkość strony internetowej,
 • widoczność w wyszukiwarce Google.

Jak widać, audyt SEO w takiej formie stanowi szybki sposób na analizę zawartości strony internetowej, a do tego jest całkowicie darmowy – jego wykonanie za pomocą specjalnie zaprojektowanego narzędzia jest niezwykle proste i pozwoli Ci sprawdzić Twoją stronę internetową w zakresie podstawowych elementów mających wpływ na SEO.

Darmowy audyt SEO – kiedy warto?

Ogromną zaletą audytu SEO jest fakt, iż jest on niezwykle przydatny na każdym etapie istnienia witryny – warto wykonać go zarówno na etapie projektowania strony, jak i planując promowanie już istniejącej platformy. Przyda się także wówczas, gdy zamierzasz wprowadzić w obrębie strony istotne zmiany, które spowodują rozszerzenie jej funkcjonalności i pozwolą zdobywać dodatkowych użytkowników.

Wykonanie darmowego audytu SEO online na etapie budowy serwisu www lub bezpośrednio po jej stworzeniu pozwoli na bieżąco dokonywać istotnych modyfikacji tak, aby finalna strona spełniała wszelkie współczesne standardy w zakresie pozycjonowania i optymalizacji. Jeśli masz już gotową stronę i przymierzasz się do rozpoczęcia jej promocji w sieci, darmowy audyt SEO online pomoże Ci określić jej mocne i słabe strony. dostarczając informacji na temat tych obszarów, nad którymi w szczególny sposób należy pracować w procesie pozycjonowania i optymalizacji.

Zalety darmowego audytu SEO online

Zastanawiasz się, dlaczego wykonać audyt SEO na swojej stronie internetowej? Wiedza o istotnych parametrach witryny pod kątem jej pozycjonowania, to tylko jedna z wielu korzyści, jakich dostarczy Ci analiza zawartości strony www. Dodatkowe zalety naszego darmowego audytu SEO to:

 1. Szybka diagnoza kondycji Twojej strony internetowej.
 2. Profesjonalne sugestie usprawnień, poprawek, wskazanie obszarów mogących wymagać optymalizacji.
 3. Skuteczne przygotowanie do dalszych działań promocyjnych strony w Sieci.
 4. Możliwość dostosowania założeń audytu do Twoich indywidualnych potrzeb i celów.
 5. Identyfikacja strategicznych obszarów strony www, takich jak:
  • prezentacja strony w wynikach wyszukiwania,
  • treści oraz ich struktura,
  • dostosowanie do urządzeń mobilnych,
  • szybkość ładowania witryny,
  • widoczność w wyszukiwarce.

Przeprowadzając darmowy audyt SEO online swojej strony internetowej, nie ponosisz żadnych kosztów – korzystanie z narzędzia do wykonania analizy jest całkowicie bezpłatne, a czas oczekiwania na wyniki audytu to zaledwie kilkadziesiąt sekund. Audyt SEO w formie online z pewnością nie rozwiąże wszystkich problemów z pozycjonowaniem strony w internecie – nie taki jest jego cel – warto jednak zdawać sobie sprawę z faktu, że uzyskane za jego pomocą dane mogą być dla Ciebie absolutnie bezcenne w kontekście podejmowania dalszych działań mających na celu zdobycie wyższej pozycji Twojej strony w organicznych wynikach wyszukiwania.

Kolejnym krokiem może być np. skorzystanie z usługi pełnego audytu SEO lub pozycjonowania Twojej strony www.

Źródło tekstu: https://grupatense.pl/darmowy-audyt-strony/