Lokalne firmy a widoczność w sieci – pozycjonowanie stron w Krakowie

Promocja, marketing, reklama Tematyka witryn internetowych Usługi

Jeśli chcesz zamówić pozycjonowanie Krakow, kliknij tu.

Ogólna dostępność internetu oraz wygoda wykorzystania go w celu znalezienia potrzebnych usług i towarów spowodowała, iż każda marka chce teraz zaistnieć w sieci. W rzeczy samej, samo postawienie strony firmowej nie zagwarantuje, iż klienci nas znajdą – kluczowa jest przecież widoczność na wysokich pozycjach wyników wyszukiwania. Mnóstwo niedużych przedsiębiorstw, które świadczą usługi wyłącznie w określonym województwie lub nawet w jednej miejscowości, na przykład w Krakowie czy też w Warszawie, zastanawia się, czy optymalizacja i pozycjonowanie strony firmowej będzie opłacalne. Odpowiedź jest prosta – tak!

Pozycjonowanie lokalne to szansa dla drobnych podmiotów

Użytkownicy internetu poszukując w wyszukiwarkach usług lub sklepów korzystają najczęściej z fraz lokalnych, to znaczy zawierających nazwę jakiejś miejscowości, przykładowo “hydraulik kraków”, “ciastkarnia kraków” czy “sklep z elektroniką kraków”. Skutkiem tego pozycjonowanie lokalne stron jest okazją dla mniejszych podmiotów na przedstawienie swoich usług ewentualnym klientom, zamieszkującym daną miejscowość. Oferta pozycjonowania dla firm regionalnych posiada wszelkie cechy tradycyjnego pozycjonowania. Wyróżnia się w zasadzie tym, że strategia SEO zorientowana jest na podwyższenie widoczności głównie fraz lokalnych, np. przez napisanie zoptymalizowanego pod owe frazy contentu, uruchomienie i optymalizację wizytówki GMF oraz pozyskiwanie linków z tak zwanymi NAP-ami, które pomagają wyszukiwarkom powiązać stronę z określoną lokalizacją.

Optymalizacja i pozycjonowanie dla firm z Małopolski

Agencja SEO4.net z Krakowa zajmuje się tworzeniem stron internetowych oraz pozycjonowaniem, optymalizacja od ponad dekady. W trakcie tego okresu do głębi poznaliśmy lokalny rynek, dzięki czemu pomogliśmy szeregu miejscowym biznesom poprawić widoczność ich stron firmowych i tym samym trafić do nowych klientów. Świadczymy wszechstronne usługi SEO, łączące w sobie poprawę contentu, optymalizację techniczną strony, jak również link building. Nad wypełnieniem planu zgodnie z przyjętym harmonogramem prac czuwa indywidualny Account Manager, a klient może przeglądać na bieżąco rezultaty pozycjonowania przy użyciu autorskiego narzędzia SEO Extranet.

Adres:
SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

Tel.: 12 384 83 00
Mob.: + 48 600 21 20 61
E-mail: [email protected]