Nowoczesna firma w Street View

Promocja, marketing, reklama Usługi

firma w street view Kraków

Google Street View to najciekawsze rozwiązanie internetowe współczesnego świata. Umożliwia zwiedzanie odległych krajów i wielkich aglomeracji bez podnoszenia się z fotela – za pomocą sieci www. Z technologii Street View mogą mieć pożytek także firmy w całej Polsce (np. w Krakowie czy Poznaniu).

Firma w Street View – czym to się charakteryzuje

Innowacyjność witryny Street View to przede wszystkim danie możliwości użytkownikom z całego globu odkrywania nieznanych kultur oraz zabytków. Wystarczy wpisać w mapy Google dokładny adres, a naszym oczom ukażą się panoramiczne fotki z żądanej miejscowości lub aglomeracji. Wygląda to tak, jakbyśmy byli na wirtualnej wycieczce, chodząc po wybranych uliczkach. Firma lub korporacja może posługiwać się Street View upubliczniając użytkownikom rzeczywiste obrazy swojego wnętrza. Ma to niebywałe znaczenie głównie w przypadku punktów usługowych. Street View stanowi doskonały impuls przyciągający potencjalnych odbiorców.

Firma w Street View to szansa dla biznesu

Koncepcja firmy w Street View jest sprzężona z usługą Google Maps, z której nierzadko korzystają Polacy szukając danych o najbliższych klubach, hotelach czy jednostkach samorządowych. Aplikacje te są oczywiście przystosowane do tabletów. Należy jednak pamiętać o wykonaniu wysokiej jakości fotografii, zamieszczonych w tej witrynie internetowej, bo to powoduje, że konsumenci zainteresują się naszą firmą w Street View. Wynajmijmy więc znającego reguły Google fotografa, jeśli chcemy wykorzystać tę usługę.

Adres:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]