Wirtualny spacer 3D – sposób na promocję firmy w Mapach Google

Promocja, marketing, reklama Usługi

Kliknij tu aby zobaczyć, kto sporządza wirtualny spacer 3D.

Promocja firmy w Mapach Google to w dzisiejszych czasach jeden z obowiązkowych punktów promocji marki w sieci. Dzięki niej jesteśmy widoczni dla osób wyszukujących w danej lokalizacji konkretną usługę i możemy w ten sposób zdobyć wielu klientów. Istnieje doskonały sposób, by wśród sporej ilości podobnych przedsiębiorstw w naszej miejscowości wyróżnić się na Mapach Google i wyprzedzić konkurentów. Jednak czym jest wirtualny spacer? Jak sprawia, że promocja firmy w Mapach Google staje się bardziej efektywna? Dlaczego należy się na niego zdecydować? Odpowiedzi prezentujemy w niniejszym artykule.

Wizytówka firmy w Mapach Google – bądź oznaczony w swoim mieście

Promocja firmy w Mapach Google polega na uzupełnieniu wizytówki w Google Moja Firma i zaistnieniu na mapie w danej lokalizacji. Od teraz będziemy oznaczeni na mapie Google jako pinezka i widoczni dla użytkowników, którzy szukają konkretnych przedsiębiorstw, ofert czy marek. Jednak sama obecność w tym miejscu może nie wystarczyć, aby prześcignąć konkurencyjne marki i przyciągnąć do siebie klienta. Żeby promocja firmy w Mapach Google była efektywna, należy zrealizować kilka dodatkowych kroków, które pomogą nam lepiej się reklamować. Na pewno należy do nich dodanie w wizytówce GMF adresu www naszej strony internetowej, wszystkich aktualnych informacji, odpowiedniego opisu firmy oraz umieszczenie estetycznych zdjęć. Jest także inny znakomity sposób na promocję naszej firmy w Google Maps, który wyróżni nas na tle wielu marek, bowiem nadal niewiele firm go stosuje. To wirtualny spacer po firmie, który można wstawić obok tradycyjnych fotografii w wizytówce na Google Maps.

Promocja firmy w Mapach Google poprzez wirtualny spacer 3D

Wirtualny spacer po firmie to spacer w stylu Google Street View, ale przedstawiający nasze biuro lub lokal. Przy użyciu wirtualnego spaceru możemy przemierzać korytarze i rozglądać się po pomieszczeniach. Taki spacer możemy także odbywać na różnych urządzeniach np. telefonach komórkowych czy też w okularach VR. Daje to potencjalnemu klientowi możliwość wygodnego i szybkiego sprawdzenia wszelkich „zakamarków” naszej firmy. Chociaż technika ta nie jest trudna do wykonania, jest niesamowicie efektowna i przykuwa uwagę wielu użytkowników. Nadal jednak niedużo firm decyduje się na jej użycie, pomimo tego, iż wirtualny spacer 3D ma bardzo wiele atutów i jest skuteczną metodą na efektywną promocję firmy w Mapach Google oraz wyprzedzenie konkurencyjnych firm w naszej lokalizacji. Powinno się dodać taki spacer w wizytówce na Mapach Google, bowiem sama wyszukiwarka promuje wizytówki, które posiadają profesjonalne i wysokojakościowe fotografie oraz wirtualne spacery. Również klienci, mając możliwość zwiedzenia naszej firmy, hotelu czy punktu usługowego, szybciej dadzą się przekonać do korzystania z naszej oferty. Raz wyłożone fundusze na stworzenie takiego spaceru będą działały na naszą korzyść przez kolejne lata bez potrzeby ponoszenia dodatkowych kosztów.

Adres:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]