Wirtualny spacer po firmie coraz popularniejszy. Dlaczego?

Promocja, marketing, reklama Usługi

wirtualny spacer Kraków

Google Street View całkowicie zmieniło globalną sieć. Nic zatem zaskakującego, że jego możliwości są wykorzystywane przede wszystkim przez przedsiębiorstwa. Za pośrednictwem tej usługi mogą ukazać swoim partnerom, jak prezentuje się siedziba przedsiębiorstwa – a to pozytywnie wpływa na wizerunek ich oferty. Zwykle na to wyjście stawiają handlowcy, lokale gastronomiczne i pensjonaty. Przez to mają szansę przekonać klientów, że powinni wybrać ich usługi i – jak udowadniają badania – takie kroki przynoszą oczekiwane skutki. Dlaczego zatem warto zdecydować się na wirtualny spacer po firmie?

Wirtualny spacer po firmie – prawdziwe zyski

Na opracowanie wirtualnego spaceru po firmie warto zdecydować się przede wszystkim z uwagi na prestiż marki – statystyki dowodzą, że dobrze rzutuje to na ilość klientów, którzy korzystają z jej usług. Marki, które zdecydują się na takie rozwiązanie, są oprócz tego lepiej zauważalne w mapach Google, a po wyszukaniu ich nazwy, klienci zobaczą odnośnik do spaceru. To wszystko widoczne jest w zwiększeniu ilości odwiedzin na stronie, a efektem tego są najczęściej wyższe obroty.

Komu zlecić zrobienie wirtualnego spaceru po firmie?

Należy pamiętać o tym, iż internetowy gigant nie zrobi fotografii naszej lokalizacji – musimy je dostarczyć samodzielnie. Zrobienie zdjęć i ich ustawienie w wirtualny spacer po firmie wiąże się jednak z posiadaniem specjalistycznych kwalifikacji – najlepiej więc zlecić je fachowcom. Na szczęście, na polskim rynku działają już firmy, które oferują tę pomoc.

Adres:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]