Zalety udostępnienia wirtualnego spaceru w Google Moja Firma

Promocja, marketing, reklama Usługi

Na http://bit.ly/32uDXWI zlecisz wykonanie spaceru 3D specjalistom

Wirtualne spacery, które pojawiły się wraz z udostępnieniem usługi Google Street View, zyskują w ostatnim okresie na popularności, dzięki czemu znajdują zastosowanie w reklamie firm. Pozwalają w dostępny sposób przedstawić siedzibę przedsiębiorstwa czy też nieruchomość, która jest ważna w naszym biznesie. Jest to ciekawy element, który warto umieścić w wizytówce Google Moja Firma. Dużo osób nie do końca jednak wie, jak działa wirtualny spacer w Google Moja Firma, jak go tworzy oraz co daje jego publikacja w wizytówce GMF.

Wirtualny spacer Google Moja Firma – podnieś konkurencyjność swojego biznesu na Mapach Google

Wirtualny spacer w Google Moja Firma to połączone ze sobą interaktywne zdjęcia tworzące realistyczne odwzorowanie naszego biura. Możemy w nim zaglądać w rozmaite elementy pomieszczeń i przeskakiwać do sąsiednich lokalizacji nieruchomości, w której się znajdujemy. A więc wirtualny spacer to w kilku słowach możliwość zwiedzenia wnętrza budynku i swobodnego poruszanie się po nim. Wirtualne spacery publikuje się m.in. obok fotografii w wizytówce Google Moja Firma. Spacer taki jest udostępniany użytkownikom, którzy przeglądają Mapy Google w poszukiwaniu usług w danej okolicy. Spacer 360 stopni w wizytówce firmy ma formę zdjęcia, a po kliknięciu tego elementu zostajemy przekierowani do dedykowanej strony, gdzie zaczynamy wędrówkę po danym budynku. Spacer jest przesyłany na serwery Google, więc nie musimy troszczyć się o jego utrzymanie ani dodatkowe opłaty. Możemy go natomiast publikować dla klientów na stronie internetowej naszej firmy.

Jakie branże zyskają na udostępnieniu wirtualnego spaceru VR?

Wirtualny spacer w Google Moja Firma warto dodać do wizytówki z kilku powodów. Główny z nich to kreacja wizerunku rzetelnej firmy i pokazanie klientom zalet naszej działalności. To spowoduje, iż dużo chętniej wybiorą nas spośród konkurencyjnych marek, jak również będą mieć do nas większe zaufanie. Jeżeli na naszej stronie www i w wizytówce Google opublikujemy wirtualny spacer i materiały graficzne najwyższej jakości, przeglądarka Google sama będzie oceniała nas lepiej i będzie wyróżniać nas częściej od marek nie posiadających spacery 360 stopni. Umieszczenie wirtualnego spaceru w Google Moja Firma jest również bardzo proste. Na rynku istnieje wielu profesjonalnych fotografów, którzy dość szybko i – co równie najistotniejsze – w rozsądnej cenie wykonają taki spacer i wgrają go do naszej wizytówki.

Wirtualny spacer Google Maps sprawdzi się w wielu branżach. Z pewnością będzie to branża hotelarsko-turystyczna, w której często chcemy pochwalić się oferowanymi nieruchomościami. Można także zaprezentować w ten sposób swoje biuro czy punkt, gdzie obsługujemy klientów, np. salon piękności czy restaurację. Wirtualny spacer będzie pomocny także wtedy, gdy zamierzamy zatrudnić nowych pracowników, by zachęcić ich do zgłoszenia się na rekrutację do naszej firmy.

Adres:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]