Akcesoria do alkoholu – etykiety i kapturki termokurczliwe

Robienie zakupów

Jeśli potrzebujesz akcesoriów do alkoholu, kliknij tu

Domowy wyrób alkoholi, kiedyś ogromnie popularny, obecnie powraca do łask. Do poszukiwań inspirują nas zarówno względy finansowe (nalewki przygotowane na własną rękę są o wiele tańsze niż te ze sklepu), ale również możliwość wytworzenia trunków według własnych upodobań, chęć eksperymentowania i zadowolenie płynące z picia swoich alkoholi. Większość osób na własną rękę wyrabiających domowe napoje wybiera nalewki, cydr, piwo lub wino, choć nie brak też amatorów domowego bimbru. Jednak niezależnie od tego, w jakich trunkach się specjalizujemy, powinniśmy posiadać właściwy sprzęt.

Jakie akcesoria do alkoholu są najistotniejsze?

Produkcja alkoholu w domu nie jest możliwa bez akcesoriów i naczyń do prowadzenia fermentacji – odpowiednich rurek, korków, pojemników czy balonów. Co więcej, do każdego typu trunku wymagane są inne akcesoria – w przypadku wina jest to m.in. prasa do owoców, a dla piwa – chłodnice i kotły. Do rozlewu alkoholi niezbędne są z kolei takie akcesoria jak korkownica lub kapslownica. Na tym jednakże lista potrzebnych akcesoriów się nie kończy, ponieważ butelki z alkoholem wypada odpowiednio oznakować.

Akcesoria do alkoholu – kapturki termokurczliwe i etykiety na butelki

Etykiety na bimber bądź inne domowe alkohole jesteśmy w stanie przygotować samemu. Znacznie lepiej będą jednakże wyglądać butelki z dekoracyjnymi etykietami na wódkę i zabezpieczającymi korek kapturkami, które możemy zaserwować podczas towarzyskich imprez lub bez wahania podarować bliskim w charakterze upominku. Odrębny wariant takich dodatków to etykiety weselne, które możemy przylepić nie tylko na własnych alkoholach, ale też tych kupionych w sklepie i zaakcentować tym sposobem charakter przyjęcia.

Adres:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]