Blacha na rąbek – na dachy płaskie i dwuspadowe

Robienie zakupów Usługi branży budowlanej

Chcesz zamówić panele dachowe? Kliknij tutaj.

Panele dachowe na rąbek to coraz popularniejszy rodzaj pokrycia dachowego. Czym się odróżnia od pozostałych pokryć dachowych? Czemu warto ich używać? Prezentujemy te nowoczesne panele dachowe i możliwości ich zastosowania.

Blachy na rąbek stojący – do różnorodnych stylów architektonicznych

Panele dachowe na rąbek znakomicie łączą ergonomiczność z zaletami estetycznymi, z tej przyczyny zyskują coraz szersze uznanie. Mocną i pięknie prezentującą się blachę na rąbek stojący wykorzystuje się zarówno w nowoczesnych budowlach, jak i obiektach budowlanych, w których nieodzowna jest reperacja paneli dachowych. Ten materiał wykończeniowy może być zastosowany na dachach dwuspadowych oraz płaskich, ale też na dachach o złożonej więźbie. Panele dachowe na rąbek stojący są przywożone na teren budowy w formie niezbyt wielkich arkuszy. Cechują się prostym oraz równocześnie błyskawicznym montażem. Tego typu pokrycie dachowe jest odporne na korozję, wytrzymałe i idealnie pasuje do najrozmaitszych stylów architektonicznych (na przykład do stylu dworkowego lub minimalistycznego).

Panele dachowe na rąbek – obniż koszty budowy

Blacha na rąbek przewyższa tradycyjne dachówki pod kątem zastosowanej technologii i wytrzymałości. Panele dachowe są wytwarzane z grubej blachy wykończonej specjalną warstwą gwarantująca protekcję przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi, jak np. promieniowanie słoneczne czy deszcz i śnieg. Blacha na rąbek jest dostępna na rynku w licznych modelach, co pozwala na dopasowanie jej do niecodziennej wizji architekta. Nowoczesne pokrycia dachowe przyczyniają się ponadto do redukcji kosztów związanych z budową – wyraźnie zmniejszają liczbę ścinek, nawet w przypadku dachów wielopołaciowych. Przesądzając o wykorzystaniu paneli dachowych na rąbek, warto zaopatrzyć się w ten materiał bezpośrednio w sklepach budowlanych.

Adres:
REGAMET Tryba SP.J.
39-322 Rzemień 262 A

Tel.: +48 17 584 08 08