bluzy sportowe, bluza sportowa

Bluzy sportowe – poznaj ich największe zalety

Robienie zakupów Sport, rekreacja, hobby

Każdy kto uprawia sport codziennie zapewne zauważył, że jedynie odpowiednia odzież sportowa pozwala na taką aktywność w pełnym komforcie. Wybierając strój na treningi, przede wszystkim tych outdoorowe, jak bieganie, jazda na rolkach czy piłka nożna, nie zapominajmy o zamówieniu bluzy sportowej.

Bluzy sportowe – materiał, z którego są wytworzone jest ważny

Modele bluz z kapturem, suwakiem oraz bez od lat są już stałym elementem powszedniego ubioru. Nie wprowadzają w osłupienie nawet w zakładach pracy, w których przedtem obowiązywał rygorystyczny dress code. Bluzy postrzegane są jako ubranie typu casual, dlatego że są wygodne i nie hamują ruchów, a szycie ich z ciepłych materiałów sprawia, iż to idealna odzież wierzchnia na wczesną jesień i późną wiosnę. Bluzy sportowe, aczkolwiek posiadają podobny krój, pod wieloma cechami różnią się od bluz casual. Te ostatnie na ogół szyte są ze stuprocentowej bawełny ewentualnie bawełny z kilkuprocentową domieszką np. elastyny. Bluzy sportowe z kolei często zrobione są wyłącznie z poliestru. Jest to niezwykle wytrzymała tkanina syntetyczna, która nie ulega za szybko rozciąganiu i rzadziej się rozdziera. To dlatego jest idealna do wytwarzania z niej strojów sportowych, które muszą być wytrzymałe na duże przeciążenia oddziałujące na nie w czasie energicznych ćwiczeń. Dodatkowo poliester bardzo dobrze odprowadza wilgoć, wobec tego ćwiczący nie spędza kilku godzin w wilgotnych od potu ubraniach.

Zamawiaj bluzy sportowe wysokiej klasy – posłużą Ci dłużej

Używajmy przede wszystkim odzieży najlepszych marek. Istotnie, musimy wobec tego być gotowym na wyższą cenę zakupu takiej bluzy, ale w zamian mamy produkt o wysokiej jakości z wytrzymałych tkanin, który z pewnością posłuży nam przez dłuższy czas. Jeśli jakiś typ bluzy sportowej ma określony przeznaczenie, nie należy zastępować jej bardziej lifestyle’ową odzieżą, np. bluzy bramkarskie posiadają posiłkowe protektory na łokciach, które chronią bramkarza podczas parad, natomiast bluzy dla biegaczy mają wyższy kołnierz chroniący przed wiatrem. Aby być pewnym, że dostajemy oryginalny produkt, róbmy zakupy w sklepach firmowych czy też prowadzonych przez oficjalnych hurtowników, które dysponują dużym asortymentem bluz sportowych dla dzieci, damskich oraz męskich.

Adres:
RS Active S. Szmal R. Wasiak s.c.
ul. Zagnańska 84B
25-528 Kielce

Mob.: +48 798-558-877
E-mail: [email protected]