Bryczesy – zapewnij sobie komfort jazdy

Robienie zakupów Sport, rekreacja, hobby

Znajdź spodnie bryczesy na https://horse-trade.pl/Bryczesy-jezdzieckie

Jazda na koniu wymaga nie tylko ogromnych pokładów cierpliwości, godzin pracy i sporych wyrzeczeń, ale również odpowiedniej odzieży, która nie będzie krępować ruchów. Chcesz nabyć wysokiej jakości bryczesy? Ogromny wybór asortymentu znajduje się w sklepie Horse-Trade.pl!

Spodnie bryczesy do jazdy konnej

Bryczesy to typ spodni używanych do jazdy konnej. Charakteryzują się brakiem ciasnych szwów w miejscach, gdzie nogi dotykają do siodła, co minimalizuje ryzyko otarć naskórka. Dobrze wykonane bryczesy do jazdy konnej powinny być ciasne i elastyczne, a przy tym nie ograniczać ruchów i umożliwiać komfortową jazdę w różnych warunkach. W sklepie internetowym Horse-Trade.pl dostępne są bryczesy wykonane z materiałów wysokiej jakości – specjalnych tkanin softshell czy bawełny z lycrą, dzięki którym dżokej poczuje pełną swobodę.

Jak dobrać najlepsze spodnie bryczesy?

Bryczesy do jazdy konnej powinny być przede wszystkim dopasowane do budowy ciała dżokeja i odpowiadać jego indywidualnym potrzebom. Poszukując odpowiednich spodni jeździeckich należy upewnić się czy mają one specjalne wzmocnienie, czyli tzw. lej, który może być wykonany z silikonu, skóry ekologicznej lub innych materiałów dających dobrą przyczepność do siodła. Spodnie bryczesy mogą mieć lej kolanowy bądź pełny, obejmujący także uda i łydki. Osobną kategorią spodni są zimowe bryczesy do jazdy konnej – powinny one mieć warstwę wodoodporną oraz termoizolacyjną, które gwarantują komfort termiczny podczas jazdy. Nie bez znaczenia są też walory użytkowe – elastyczne zakończenia nogawek czy liczne kieszonki.

Adres:
Sklep Jeździecki Horse-Trade
ul. Michała Korpala 4
30-389 Kraków

Tel.: +48 12 423 00 96
Mob.: +48 728 95 00 96
E-mail: [email protected]