czapraki, czapraki dla koni

Czapraki – praktyczne i funkcjonalne ochraniacze pod siodło

Robienie zakupów Sport, rekreacja, hobby

Czapraki to specjalne ochraniacze, które umieszcza się pod siodłem, amortyzujące nacisk i zabezpieczające podczas jazdy. Poszukujesz dużego wyboru akcesoriów do jazdy konnej w atrakcyjnych cenach? W sklepie Horse-Trade.pl zaopatrzysz się w wysokiej jakości czapraki.

Czapraki dla koni – budowa i stosowanie

Czapraki to praktyczne i funkcjonalne ochraniacze, które zapewniają zwierzęciu wygodę, a przy tym chronią siodło przed potem konia. Dzięki użyciu stosownych surowców doskonale chłoną wilgoć, są delikatne i przyjazne dla skóry zwierzęcia. Jeżeli pragniesz kupić wysokiej jakości produkty, to w internetowym sklepie Horse-Trade.pl odnajdziesz modele wyprodukowane z bawełny, podszyte szybkoschnącym materiałem, wypełnione wysokoelastyczną pianką z dodatkiem antygrzybicznym bądź posiadające siateczkę chłonącą pot konia. Dobrze zaplanowana konstrukcja przynosi wyjątkową wygodę użytkowania. Czapraki oferowane w naszym sklepie internetowym zostały zaprojektowane w taki sposób, żeby bardzo dobrze dopasowywały się do anatomicznych kształtów zwierzęcia, a zarazem podnosiły wygodę jazdy. Niektóre modele zostały wyposażone w dodatkowe, zapinane na rzepy sakwy.

Estetyczne i praktyczne czapraki – postaw na szeroki wybór asortymentu

Czapraki dla koni, które znajdują się w ofercie w sklepie Horse-Trade.pl, nie tylko są wyjątkowo komfortowe dla zwierzęcia oraz funkcjonalne, ale także dobrze się prezentują. Produkty te można kupić w wielu kolorach i wzorach, a wybrane modele mają charakterystyczne pikowanie oraz dekoracyjne hafty. Czapraki można przymocować do siodła przy pomocy rzepów. W naszym sklepie internetowym z pewnością odnajdziesz produkt, który spełni Twoje oczekiwania!

Adres:
Sklep Jeździecki Horse-Trade
ul. Michała Korpala 4
30-389 Kraków

Tel.: +48 12 423 00 96
Mob.: +48 728 95 00 96
E-mail: [email protected]