Części do Renault – gdzie je kupić?

Robienie zakupów Zagadnienia motoryzacyjne

Chcesz zamówić części do Renault? Powinieneś odwiedzić tę stronę

Auta Renault nadal cieszą się w naszym kraju dużą popularnością. Tylko w 2014 r. stanowiły one 14% wszystkich samochodów osobowych sprowadzanych z zagranicy. Użytkownicy lubią rozmaite ich modele – zarówno rodzinne minivany, takie jak Renault Scenic, a także kompaktowe Renault Megane z silnikiem benzynowym. Według statystyk w 2014 r. nasi rodacy kupili ponad trzy i pół tysiąca pojazdów Megane oraz pięć tysięcy modeli Scenic. Megane cieszy się popularnością z uwagi na ekonomiczny silnik, a Scenic – na ogólnodostępne części do Renault. Dużym popytem cieszyło się również Renault Clio – w omawianym okresie kupiono blisko 2800 sztuk niniejszego modelu.

Części zamienne Renault – które często ulegają awarii?

Kupiłeś wymarzony auto i chcesz jak najlepiej zatroszczyć się o swoje Renault? Części eksploatacyjne do różnych modeli tego koncernu motoryzacyjnego są dostępne w stosownie zaopatrzonych sklepach online. Można w nich znaleźć elementy nadwozia, podwozia, silnika oraz układu chłodzenia, jak i wiele pozostałych. Z opinii konsumentów wynika, że najczęściej psującą się częścią Renault jest tylna belka skrętna – na uszkodzenia tego elementu uskarżają się posiadacze modelu Clio. Kłopoty podobnej natury mają Ci, którzy nabyli Renault Megane, jednakże w tym przypadku szwankuje także ochrona antykorozyjna.

Zaopatrz się części zamienne Renault

Regularne inspekcje techniczne i wymiana najszybciej niszczących się części eksploatacyjnych są gwarancją wieloletniego korzystania z samochodu tej marki. Dostępne w sklepach internetowych elementy są dedykowane zarówno dla profesjonalnych warsztatów, jak i osób prywatnych, chcących własnoręcznie wymienić niedziałające podzespoły.

Adres:
France-car F.H.U. "RS" Rafał Socha
ul. Rusznikarska - Deptak 6
31-261 Kraków

Tel.: +48 (12) 415-33-99
Mob.: +48 600-815-815
E-mail: [email protected]