Drzwi wewnętrzne z wysokiej jakości materiałów – poznaj Oknostol

Robienie zakupów Usługi branży budowlanej

W tym miejscu poznasz ofertę producenta drzwi wewnętrznych drewnianych

Oknostol jest przedsiębiorstwem, które szczyci się 15-letnim doświadczeniem w produkcji różnego rodzaju modułów stolarki okiennej i drzwiowej. Okres obecności na polskim rynku spowodował, że jego specjaliści zapewniają odbiorcom wysoką jakość usług i sporządzanych produktów. Okna przedsiębiorstwa Oknostol charakteryzuje nie tylko ich wysoka funkcjonalność, ale również ich niezawodność, będące wynikiem wykorzystania w trakcie ich produkcji innowacyjnych technologii. Poza oknami Oknostol wytwarza także drzwi zewnętrzne i wewnętrzne o znakomitych parametrach. Przy projektowaniu, wytwarzaniu oraz montażu modułów stolarki otworowej ekspertom przedsiębiorstwa przyświeca dbałość o zachowanie kilku wartości: zadowolenia użytkownika, całkowitej wygody eksploatacji produktów, ich wysokiej jakości, jak również absolutnego bezpieczeństwa.

Czym charakteryzują się wyroby małopolskiego producenta drzwi drewnianych?

Oknostol jako producent okien oraz drzwi drewnianych charakteryzuje się wysoką dbałością o jakość własnych produktów. Produkowane przez przedsiębiorstwo drzwi drewniane na wymiar to świetne rozwiązanie dla wymagających konsumentów, którzy szukają w pełni ergonomicznych i wytrzymałych produktów. Gwarantują one lokatorom maksymalną wygodę – wydajnie odgradzają od hałasu z zewnątrz i tworzą doskonałą izolację termiczną, co jest ważne nie tylko zimą, ale także podczas letniego upału. Ten producent drzwi drewnianych nadzwyczaj dużą wagę przykłada także do kwestii bezpieczeństwa swoich produktów, dlatego są one wyposażone w nowoczesne systemy utrudniające włamania. Wszystko uzupełnia ich nieprzeciętne, eleganckie wzornictwo. Drzwi drewniane Oknostol zachowują przez długi okres zarówno swoją funkcjonalność, jak i walory wizualne, ponieważ wykonywane są wyłącznie z surowców najwyższej klasy.

Jakie usługi oferuje producent drzwi drewnianych?

Ten oferujący drzwi wewnętrzne małopolski producent pozostawia w tyle konkurencję też w obszarze kontaktów z klientami. Każda osoba, która postanowiła skorzystać z usług Oknostol otrzymuje bezpłatne doradztwo przy doborze właściwego modelu drzwi, jak również pobranie wymiarów w mieszkaniu, co da pewność, iż zamontowanie drzwi przebiegnie bez żadnych problemów. Najbardziej wymagający klienci mają natomiast możliwość zlecenia wykonania drzwi drewnianych na wymiar na podstawie ich indywidualnego szkicu, bezbłędnie zharmonizowanych z konkretnymi wyobrażeniami. Tyczy się to nie tylko rozmiaru drzwi, ale również sposobu wykończenia ościeżnicy i skrzydła.

Adres:
OKNOSTOL Producent Stolarki Drewnianej Nowoczesnej i Zabytkowej
ul. Elizy Orzeszkowej 2
34-600 Limanowa

Tel.: +48 18 337-60-08
Mob.: +48 505-166-701, +48 511-621-633
E-mail: [email protected]