Etykiety na bimber – spersonalizuj swoje domowe trunki

Robienie zakupów

Zamów etykiety na butelki na superbutelki.pl/pl/c/Etykiety-na-butelki/110.

Obyczaj dawania prezentów na przeróżne okazje praktykowany jest od wieków i od samego jego zarzewia jednym z najczęściej przekazywanych i, nie da się ukryć, równie entuzjastycznie akceptowanych podarunków, jest alkohol. Wiele ludzi nie wyobraża sobie nie wziąć alkoholu na wesele, Sylwestra lub imieniny. Jak jednak odróżnić się od reszty, w przypadku, gdy pozostali zaproszeni pomyślą o tym samym?

Etykiety butelki – alkohol jako wyjątkowy upominek od nowożeńców

Na weselach alkohole nie tylko stoją na stołach, ale też dość często młoda para dają w prezencie swoim gościom butelki z alkoholem przy pożegnaniu. Taki podarek jest traktowany jako forma wyrażenia podziękowania za przybycie na ślub. Lecz takie butelki z wódką mogą również przerodzić się w interesującą pamiątkę, której goście nie wyrzucą nawet wtedy, kiedy zabraknie w niej alkoholu. Należy personalizować butelkę, a można dokonać tego kupując etykiety na wódkę, na których można ulokować informację o słowa podziękowania, dacie i miejscu ślubu bądź imionach Pana i Pani Młodej. Etykiety na butelki można nabyć w najrozmaitszych barwach oraz wzorach, wobec tego bez problemu można odszukać te, które będą harmonizować ze stylem, w którym aranżowane jest przyjęcie weselne. Sam tekst na etykiecie zależy już wyłącznie od fantazji nowożeńców. Naturalnie spersonalizowane etykiety na wódkę i inne alkohole można zastosować nie tylko z okazji ślubu – są idealne na wyróżnienie się na wieczorze panieńskim bądź imprezie imieninowej.

Oznaczaj swoje alkohole ciekawymi etykietami na butelki

Etykietami z własnym napisem można ozdabiać flaszki z domowej spiżarni. Jeśli na własną rękę produkujesz wina, nalewki czy soki, a następnie dzielisz się nimi z rodziną albo kolegami przy rozmaitych okazjach, możesz przystroić je ciekawymi etykietami, które w znacznym stopniu zwiększą walory estetyczne prostej butelki. W dodatku flaszki można też oznaczać przy użyciu kolorowych nakrętek i kapturków termokurczliwych.

Adres:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]