Kapsułki A Modo Mio – można kupić ich zamienniki

Robienie zakupów Tematyka żywnościowa

Kliknij tu jeśli jesteś zainteresowany Lavazza A Modo Mio kapsułki.

Firm przetwarzających kawę jest ogromna ilość, niemniej jednak Lavazza nieprzerwanie mieści się w czołówce tych cieszących się uznaniem. Nieliczne osoby wiedzą, iż początek marki Lavazza sięga ostatnich lat XIX stulecia w Turynie. Wtedy to Luigi Lavazza za równowartość około 20$ kupił nieduży obiekt handlowy, w którym mielono ziarna kawy oraz wyrabiano ich niepowtarzalne mieszanki. Podbiły one szybko serca obywateli miasta. Wiek później marka Lavazza wciąż czaruje jakością swoich mieszanek, wytyczając standardy również w zakresie kapsułek z kawą.

Zamienniki kawy w kapsułkach A Modo Mio

Jednymi z najpopularniejszych dzisiaj ekspresów na kapsułki z kawą są te z linii Lavazza A Modo Mio. Wykorzystywane są one zarówno w domowych kuchniach, jak i w prestiżowych biurach. Z ich pomocą przyrządzanie pysznej, aromatycznej kawy zajmuje jedynie moment. Posiadacze ekspresów Lavazza nie muszą jednak korzystać tylko z kompozycji smaków produkowanych przez tę firmę. Dzisiaj w sklepach spotkać można niemało zamienników kapsułek z kawą w systemie Lavazza A Modo Mio. Nieraz kosztują one mniej, ale nadal wyróżniają się wysoką jakością.

Zamienniki kaw w kapsułkach Lavazza A Modo Mio – połączenia arabiki i robusty

Najwięcej zamienników kapsułek do ekspresów Lavazza A Modo Mio wyszukamy w ofercie Italian Coffee, marki która także wywodzi się z Włoch i zajmuje się sprzedażą kapsułek z kawą do wielu popularnych urządzeń tego typu. Wytwarza ona zarówno kawy będące połączeniem robusty z arabiką (Padova Cremoso czy Cremoso Invidia), aromatyczną kompozycją samej arabiki (Venezia), ale także napoje o smaku orzecha laskowego (Caffè e Nocciola), kawy z żeń szeniem (Caffè e Ginseng) oraz tradycyjnego włoskiego alkoholu (Sambuca).

Adres:
Sklep internetowy Cafessima
ul. Stawki 6/121
00-193 Warszawa

Tel.: +48 22 122-88-73
E-mail: [email protected]