Kontener na odpady – niezbędny na placu budowy

Robienie zakupów Usługi branży budowlanej

Co warto wiedzieć o kontenery producent?

Kontenery na odpady mają istotną funkcję podczas prowadzenia robót remontowo-budowlanych – umożliwiają legalne pozbycie się pozostałości po demontażu stolarki, skuwaniu płytek i pozostałych czynnościach. Jakie rodzaje kontenerów budowlanych są dostępne na rynku? U kogo można je kupić?

Kontenery budowlane – wybierz najwyższą jakość

W Polsce wytwórstwem wytrzymałych i pojemnych kontenerów stalowych zajmuje się spółka Ekombud – w jej ofercie dostępne są między innymi kontenery na gruz i kontenery na złom. Te rodzaje pojemników używają nie tylko firmy remontowe, ale też podmioty parające się wypożyczaniem kontenerów na odpady budowlane, przedsiębiorstwa usług komunalnych czy Punkty Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych, tzw. PSZOKi, które oprócz resztek powstających w gospodarstwach domowych, przyjmują również gruz ceglany i betonowy, złom oraz wszelkiego rodzaju odpadki po remontach.

Kontenery wykorzystywane na budowach – rodzaje

W sprzedaży znajdziemy wiele rodzajów pojemników na odpady. Są muldy asymetryczne i symetryczne, kontenery otwarte, z pokrywą, kontenery stalowe, pojemniki wyposażone w zwijaną plandekę oraz wiele innych modeli. Wśród dostępnych na rynku kontenerów stosowanych w budownictwie najpopularniejsze są modele samowyładowcze, rolkowe, a także hakowe. Kontener hakowy może znaleźć zastosowanie na budowie lub w zakładzie produkcyjnym. W zależności od potrzeb można wyposażyć się w kontener otwarty lub posiadający pokrywę. Na placach budowy nierzadko stosowane są także kontenery do transportu materiałów sypkich – najczęściej są to modele samowyładowcze, które można szybko rozładować.

Adres:
EKOMBUD Sp. z o.o.
ul. Partyzantów 24D
32-700 Bochnia

Tel.: +48 (14) 612 24 78
Mob.: +48 602-412-696
E-mail: [email protected]