Pawilon ogrodowy – podstawa organizacji dużych imprez

Robienie zakupów

Organizujesz przyjęcie w ogrodzie i zastanawiasz się nad dobrym zadaszeniem, które uchroni gości na wypadek deszczu? A może potrzebujesz zaopatrzyć się w profesjonalny namiot-pawilon? Dowiedz się, jakie funkcje posiadają pawilony ogrodowe i na co powinno się zwrócić uwagę przy wybieraniu namiotu.

Pawilon ogrodowy – zastosowanie

Obecne na rynku pawilony ogrodowe świetnie sprawdzają się podczas rodzinnych uroczystości i ważnych imprez. Zostały zaprojektowane z myślą o weselach w plenerze, urodzinach, złotych godach, rodzinnych zjazdach, przyjęciach typu baby shower, rocznicach i innych istotnych wydarzeniach, które zasługują na najlepszą oprawę. W sprzedaży dostępne są modele dwuspadowe, a także namioty typu gwiazda. Pawilon ogrodowy chroni uczestników imprezy nie tylko przed opadami deszczu, ale także przed intensywnym promieniowaniem słonecznym. Nowoczesny namiot-pawilon może także zapobiec kondensowaniu się wody wewnątrz pawilonu – służy do tego tzw. fartuch retencyjny. Zamówić można namioty sezonowe, które posiadają nieprzemakalne poszycie, i całoroczne. Dobór stosownego produktu winien być uzależniony od indywidualnych potrzeb.

Nieskomplikowane w montażu oraz trwałe pawilony ogrodowe

Pawilony ogrodowe charakteryzują się mocnym szkieletem i mogą uchować się w nienaruszonym stanie przez kilka lat, a proste składanie oraz rozbiórka pawilonu powodują, iż sprosta temu każdy, kto przynajmniej raz rozkładał tradycyjny namiot. Namiot-pawilon można ustawić na różnych typach podłoży – trawiastym lub betonowym. Pawilony ogrodowe mają również specjalne ocynkowane stopy kotwiące, które zapewniają stabilność całej struktury.