kapsułki do ekspresu tchibo cafissimo

Poznaj ofertę alternatyw dla kapsułek do ekspresu Tchibo Cafissimo

Robienie zakupów Tematyka żywnościowa

Technologia parzenia kawa w kapsułkach została opracowana ponad cztery dekady temu temu i powoli zdobywała sobie miliony sympatyków. Ten wygodny system umożliwia przyrządzanie kawy wysokiej jakości bardzo prostą metodą – należy dolać wodę do pojemnika w ekspresie, włożyć kawę w kapsułce do dedykowanego zasobnika i już po minucie można rozkoszować się świeżo parzoną kawą.

Kawy speciality z Nikaragui i Brazylii – zamienniki kapsułek Tchibo Cafissimo

Istnieje kilka systemów parzenia kawy w kapsułach. Ten stworzony przez niemiecki koncern Tchibo jest jednym z cieszących się największą popularnością na świecie. Kapsułki Tchibo Cafissimo posiadają inna formę niż pozostałe, co przez wymuszało na klientach zaopatrywanie się w nie u jednego dostawcy. Problem ten dotykał wszystkich systemów kaw w kapsułkach, jakkolwiek w ostatnich latach oferowanych jest w sprzedaży – również w naszym kraju – coraz więcej ich zamienników. Włoski producent Italian Coffee produkuje kapsułki do wielu systemów, w tym także zamienniki kapsułek do ekspresu Tchibo Cafissimo. W systemie Tchibo Cafissimo producent ten posiada linię kaw speciality, a więc tzw. kaw single origin. Taka kawa cechuje się tym, że pochodzi z jednej uprawy, zbioru oraz gatunku. Smak jej naparu jest unikalny, ponieważ stworzyło go sporo przeróżnych czynników, na przykład pogoda panująca w roku zbiorów. Dodawanie do takich kaw dodatków aromatyzujących czy mleka zagłusza ich niepowtarzalny nuty smak. W sprzedaży kupić można zamienniki kapsułek Tchibo Cafissimo zawierające kawę z ziaren z Angoli (robusta), jak również z Etiopii oraz Kolumbii (arabika). W tych ziarnach wyraźnie odczuwalne są naturalne aromaty kakaowe, czekoladowe i kwiatowe.

Ile kosztuje napar z zamienników kapsułek do ekspresu Tchibo Cafissimo?

Urządzenia do kawy w kapsułkach sprawdzą się zarówno w domu, jak i w hotelach lub urzędach. Cena napoju w przeliczeniu na jedną porcję nie jest wysoka i na ogół mieści się w widełkach 1-1,50 zł. Znaczy to, iż taka kawa jest o wiele tańsza aniżeli tożsamy napój podawany na stołówkach w biurze lub w kawiarniach na mieście. Nowoczesny design oraz przystępne ceny urządzeń na kapsułki powodują, że z każdym rokiem częściej pojawiają się one w naszych mieszkaniach. Przy użyciu ich będziemy mogli cieszyć się kubkiem takiej kawy każdego poranka, a zarazem zaserwujemy znajomym najwyższej jakości napój podczas okazjonalnych spotkań, bez strachu o wysokie koszty. Jeżeli zamierzamy nabyć zamienniki kapsułek Tchibo Cafissimo sprawdźmy zawsze czy będą nadawać się do posiadanego przez nas sprzętu.

Adres:
Sklep internetowy Cafessima
ul. Stawki 6/121
00-193 Warszawa

Tel.: +48 22 122-88-73
E-mail: [email protected]