Poznaj zalety i różnorodność nowoczesnych drzwi drewnianych

Robienie zakupów Usługi branży budowlanej

Tu kupisz drzwi drewniane.

Drzwi drewniane wewnętrzne to nadal doskonałe rozwiązanie, wykorzystywane zarówno w nowoczesnych wnętrzach, jak i mieszkaniach utrzymanych w tradycyjnym tonie. Jakie są zalety drzwi drewnianych? Prezentujemy najważniejsze cechy oraz alternatywę produkcji drewnianych drzwi na wymiar.

Drzwi drewniane mogą przetrwać przez wiele lat

Drewno to ekologiczny surowiec, który zastosowany jako detal aranżacji mieszkania sprawia, że staje się ono bardziej nastrojowe i ciepłe, a poprawnie konserwowany utrzyma się w nienaruszonym stanie wręcz kilkadziesiąt lat. Nowoczesna technologia pozwala bardzo dobrze dopasować parametry drewna z zapotrzebowaniem współczesnego nabywcy, co skutkuje produkcją drzwi cechujących się estetycznym wyglądem i wysoką funkcjonalnością. Klejone trójwarstwowo drzwi drewniane odznaczają się dobrą izolacją cieplną i niewielkim stopniem rozszerzalności – tzn. nie odkształcają się. Opcja wykończenia ich wierzchniej warstwy dowolnym kolorem, lakierem bądź bejcą sprawia, iż tego rodzaju drzwi zauważymy w pomieszczeniach wszelkiego typu – zarówno hołdujących stylu retro, jak i apartamentach zaprojektowanych w nowomodnej, minimalistycznej stylistyce. W sprzedaży znajdziemy drzwi drewniane wewnętrzne wykonane z dębu, sosny czy mahoniu, drzwi wewnętrzne dwuskrzydłowe, wersje z progiem lub bez, impregnowane lakierami na bazie wody i masę innych wariantów, które zachwycają estetyką i wyśmienicie się prezentują przez dziesięciolecia.

Szkło ornamentowe i wypukłe – drzwi wewnętrzne drewniane na wymiar

Chciałbyś zamontować w swoim gabinecie skrzydła drzwiowe o niestandardowych wymiarach lub nietypowym formacie? Potrzebujesz drzwi drewnianych na wymiar? A może snujesz marzenia o drzwiach dwuskrzydłowych wewnętrznych? W takiej sytuacji warto zaufać doświadczonym producentom, którzy oferują nieodpłatny pomiar, konsultacje techniczne, a także możliwość zrealizowania projektu na indywidualne zlecenie. Firma Oknostol oferuje produkty wysokiej jakości, a przy tym gwarantuje 5-letnią rękojmię na swoje produkty. Drzwi drewniane wewnętrzne można dopasować do najróżniejszych zamierzeń klienta i przykładowo wypełnić je szkłem – m.in. szybami ornamentowymi, wypukłymi czy piaskowanymi, co z pewnością zwiększa ich estetykę oraz walory użytkowe. Nowoczesne drzwi wewnętrzne drewniane bywają także zaopatrzone w zamek w postaci wkładki, a w przypadku drzwi do WC – w zamek łazienkowy.

Adres:
OKNOSTOL Producent Stolarki Drewnianej Nowoczesnej i Zabytkowej
ul. Elizy Orzeszkowej 2
34-600 Limanowa

Tel.: +48 18 337-60-08
Mob.: +48 505-166-701, +48 511-621-633
E-mail: [email protected]