Praktyczne akcesoria domowe – balon na wino

Robienie zakupów

Sprawdź, gdzie kupić baniak na wino.

Balon na wino to wspaniały upominek dla bliskiej osoby albo praktyczne miejsce do przechowywania trunków własnej roboty. Jakie pojemności posiada gąsior na wino? Do czego można go jeszcze wykorzystać?

Baniak na wino – wyjątkowy podarunek

Dostępny w sprzedaży gąsior na wino występuje w 2 objętościach – 2 i 5 litrów. Mniejsze z nich mogą służyć jako nietypowy upominek dla bliskiej osoby – baniak na wino napełniony własnoręcznej roboty alkoholem można podarować z okazji jubileuszu, urodzin, rocznicy ślubu, imienin czy obrony pracy licencjackiej. 2-litrowe pojemniki na wino to także idealna dekoracja stołu w czasie rodzinnych zjazdów oraz innych imprez – złotych godów, 18 urodzin, wesela i nie tylko – dzięki niemu alkohol jest należycie wyeksponowany! Wytworzony z dbałością o najmniejszy detal gąsior do wina znakomicie prezentuje się na przyjęciach, niezależnie od okazji.

Gąsior do wina – chroń domowe trunki jak zawodowiec

Baniak do wina o pięciolitrowej pojemności bardzo dobrze sprawdza się jako pojemnik do przechowywania znacznej ilości napojów. Takie pojemniki można pozostawić w piwnicy lub spiżarni, jakkolwiek równie dobrze posłużą do transportowania alkoholu. Urządzasz przyjęcie weselne i chcesz uraczyć gości własnoręcznie wykonanym winem albo smakowitą nalewką owocową? Dzięki takim pojemnikom na wino bez problemu przeniesiesz apetyczne napoje na salę weselną, gdzie przelejesz je do mniejszych butelek. Pięciolitrowe gąsiory do wina wytworzone są z grubego, wytrzymałego szkła i mają pałąkowe zamknięcie – są praktyczne i świetnie się prezentują!

Adres:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]