drukarki 3D, 3D drukarka

Profesjonalne modele drukarek 3D od najlepszych producentów

Robienie zakupów Technologie

W asortymencie CadXpert odnajdziesz wyłącznie drukarki 3D od wiodących producentów tych rozwiązań: MakerBot oraz FormLabs, których CadXpert jest jedynym dystrybutorem, jak również Stratasys (jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem). Drukarki 3D, które znalazły się w naszym asortymencie, działają m.in. w technologiach: FDM, SLA i PolyJet.

Drukarki 3D Stratasys – zredukują koszty produkcji

Stratasys jest globalnym liderem na rynku urządzeń do druku 3D. Od przeszło 3 dekad – a dokładnie od 1988 roku – zaopatruje klientów nowoczesne rozwiązania i urządzenia. Wyliczono, iż używając drukarek 3D oraz pozostałych produktów Stratasys można nawet o 90% zredukować wydatki na produkcję i czas na nią przeznaczony. Kluczowe idee pracy specjalistów firmy Stratasys to gwarantowanie najwyższej jakości produktów i usług, jak również pomoc techniczna i merytoryczna. Bestsellery z asortymentu drukarek 3D firmy Stratasys to kolekcja F123 Series – urządzenia do zaawansowanego prototypowania, polecane dla biznesu oraz przemysłu. Nowinką w naszym asortymencie jest kolekcja F120 – kompaktowy model drukarek 3D do błyskawicznego prototypowania z fabryczną dokładnością.

Drukarki 3D Formlabs – nowatorska technologia LFS

Formlabs to następny uznany producent drukarek 3D. Czym charakteryzuje się ta firma na rynku maszyn do druku przestrzennego? Formlabs zaopatrzą przedsiębiorstwa w najbardziej zaawansowane technologicznie desktopowe drukarki 3D oraz specjalistyczne sposoby przyrostowego wytwarzania, jak między innymi SLA i SLS. Nowość w asortymencie CadXpert stanowi drukarka Form 3 – model desktopowy, działający w prekursorskiej, autorskiej technologii Low Force Stereolithography (LFS), która jest typem technologii SLA. Ta drukarka – tak samo jak wszelkie pozostałe urządzenia firmy Formlabs – cechuje się funkcjonalną konstrukcją oraz intuicyjną obsługą. Czym nowa technologia LFS odróżnia się od SLA? Bez wątpienia lepszymi rezultatami w druku z żywic fotopolimerowych: większą precyzją i prędkością druku, jak również drobiazgowym odzwierciedleniem najdrobniejszych szczegółów. W LFS warunki druku są utrzymane na tym samym poziomie, w związku z tym można w krótkim czasie otrzymać jednakowe prototypy, do czego dąży się przede wszystkim w masowej, powtarzalnej produkcji.

MakerBot – druk w technologii FDM

MakerBot konstruuje wysokiej klasy profesjonalne drukarki 3D, działające w technologii FDM. Drukarki 3D tego producenta są szeroko wykorzystywane w różnych branżach edukacji, biznesu, przemysłu i wielu innych. Najnowszy model, czyli drukarka MakerBot Method X o przemysłowym zastosowaniu, to produkt wspierany przez Stratasys. To sprzęt, który korzysta z materiałów dostępne dla kolekcji Method, ABS oraz materiał podporowy Stratasys SR-30. W Method X drukowanie prowadzone jest w zamkniętej komorze rozgrzewanej do 100°C. Wydruk jest dokładny i trwały, a w toku procesu wydruku nie dochodzi do przemieszczenia się warstw ani nie pojawiają się wypaczenia.

Adres:
CadXpert
ul. Ciepłownicza 23
31-574 Kraków

Tel.: +48 (12) 307-25-24
Mob.: +48 607-982-124, +48 501-473-209
E-mail: [email protected]