Przedłużane rzęsy – perfekcyjne wykończenie makijażu

Robienie zakupów Uroda

Jeśli szukasz przedłużanych rzęs, koniecznie sprawdź houseofbeauty.com.pl.

Bujne i długie rzęsy to najpiękniejszy atrybut każdej kobiety. Obecnie także te, którym natura pożałowała wyrazistej oprawy oczu, mogą chwytać za serce rozbrajającym spojrzeniem – wystarczy, że nałożą sztuczne rzęsy. Z jakich materiałów są one wytwarzane i czy cechują trwałością?

Przedłużane rzęsy – naturalne i syntetyczne

Przedłużane rzęsy to szybka i niezawodna metoda na doskonałe podkreślenie makijażu. Pragniesz zainwestować w wysokiej jakości sztuczne rzęsy, które zapewnią długoterminowe i spektakularne rezultaty? Najczęściej polecanym rozwiązaniem są rzęsy w formie kępek i na pasku. W ostatnim przypadku wystarczy przykleić pasek do skóry górnej powieki zaraz nad linią rzęs – skutek jest natychmiastowy. Sztuczne rzęsy w kępkach pozwalają z kolei znakomicie zagęścić włoski, ale można je wykorzystać jedynie na zewnętrznych partiach powiek. Dostępne w sprzedaży fasony rzęs są wykonywane z najwyższej klasy polimerów, przykładowo z poliestru, ale również z naturalnych surowców, takich jak włoski z futra norek, sterylizowane ludzkie włosy lub jedwab. Obecnie popularność zyskują też rzęsy wegańskie.

Sztuczne rzęsy – zaopatrz się w hipoalergiczny klej, pęsetę oraz odżywkę

Sztuczne muszą być nie za ciężkie, żeby nie przeciążać powieki i zapewniać najwyższy maksymalną wygodę, a przy tym proste do nałożenia i wyjątkowo wytrzymałe. W sprzedaży dostępne są zarówno jednorazowe rzęsy, jak i modele wielokrotnego użytku doskonale sprawdzające się na wytwornych bankietach. Kupiłaś już sztuczne rzęsy? Pamiętaj, że do ich nakładania niezbędne są specjalne przybory – szczypczyki, jak również hipoalergiczny klej, który nie wywoła podrażnień oczu. Po usunięciu sztucznych rzęs, na skórę powinno się nałożyć specjalną odżywkę wzmacniającą prawdziwe włoski.

House of Beauty Retail LTD plc

E-mail: [email protected]