Sklep z najlepszymi drukarkami 3D dla profesjonalistów

Robienie zakupów Technologie

Jeśli potrzebujesz 3D drukarki, koniecznie wejdź na cadxpert.pl

Jednym z pierwszych na polskim rynku podmiotów, który dystrybuuje technologię druku 3D jest CadXpert. Kluczową sferą działalności CadXpert jest sklep online, który w swoim asortymencie ma aparaturę do druku przestrzennego: skanery 3D i drukarki 3D. Drugim filarem jest możliwość zakupu oprogramowania CAD/CAM/CAE, a także usługi: drukowanie 3D, projektowanie 3D i skanowanie 3D. Posiadane w ofercie CadXpert drukarki 3D działają w oparciu o trzy technologie: FDM, PolyJet i SLA, a usługi druku 3D są wykonywane w technologiach PolyJet, FDM, DMLS oraz SLS, SLA.

CadXpert – autoryzowany dystrybutor profesjonalnych drukarek 3D oraz skanerów 3D

CadXpert to autoryzowany dystrybutor firmy Stratasys, jak również wyłączny dystrybutor sprzętu firmy Formlabs oraz drukarek 3D firmy MakerBots. Posiada najszerszą w Polsce ofertę instrumentów do druku 3D – kilkanaście propozycji skanerów 3D i powyżej 20 modeli drukarek 3D. Ponadto CadXpert posiadaszeroką ofertę materiałów do druku 3D – ponad 50 produktów, w tym również tworzywa specjalistyczne, jak np.: Nylon 12 CF, Ultem 1010 i inne (elastyczne, dentystyczne, inżynieryjne, biokompatybilne itd.). Oprócz materiałów eksploatacyjnych oraz akcesoriów CadXpert posiada także żywice fotopolimerowe, filamenty i pozostałe materiały używane do druku 3D.

CadXpert – szeroka obsługa posprzedażowa

Asortyment CadXpert jest skierowany zarówno do przedsiębiorców, specjalistów oraz przedstawicieli rozmaitych branż (sprzęt marki Stratasys), jak i klientów prywatnych, nieprofesjonalnych (drukarki 3D na biurko firmy MakerBot). CadXpert działa jako sklep internetowy, udostępnia też showroom zlokalizowany w Krakowie. Każdy, kto jest zainteresowany procedurą druku 3D, potrzebuje skonsultować z profesjonalistami projekt czy możliwości technologiczne dowolnego sprzętu z asortymentu sklepu, może odwiedzić małopolski punkt. CadXpert zapewnia również szeroką obsługę posprzedażową: pomoc merytoryczne oraz techniczne, serwis (w tym również pogwarancyjny) czy szkolenie pracowników z obsługi kupionych urządzeń.

Drukarki 3D – na kieszeń małych i średnich przedsiębiorstw

Jak kształtują się ceny urządzeń do druku przestrzennego – drukarek i skanerów 3D? Profesjonalny skaner czy drukarka kosztują tyle, iż nawet nieduże lub średniej wielkości przedsiębiorstwo może sobie na nie pozwolić. Zainwestowanie w specjalistyczne urządzenie do druku przestrzennego szybko się zwróci – w przypadku sektorów, takich jak stomatologia, motoryzacja, medycyna oraz odlewnictwo, samodzielne prototypowanie i drukowanie, a nie zlecanie tych działań, będzie znaczącą oszczędnością dla firmowego budżetu.
Rynek narzędzi do drukowania 3D żywiołowo się rozwija – wraz z postępem idą nowatorskie technologie i możliwości, na które jeszcze niedawno było stać wyłącznie ogromne korporacje. Współcześnie – dzięki obniżeniu cen materiałów do druku 3D i samych drukarek 3D – dostęp do nich mają też niewielkie firmy, te z o wiele niższym budżetem. Urządzenia do druku 3D są ciągle ulepszane i modyfikowane, z każdym rokiem obniża się koszt uzyskiwania części prototypowanych, drukowanych przy pomocy urządzeń addytywnych. Inwestycja w profesjonalne urządzenie do drukowania 3D ma mnóstwo zalet, do najistotniejszych z nich zaliczyć należy przyspieszenie procesu produkcji i redukcję kosztów.

Adres:
CadXpert
ul. Ciepłownicza 23
31-574 Kraków

Tel.: +48 (12) 307-25-24
Mob.: +48 607-982-124, +48 501-473-209
E-mail: [email protected]